1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

SKO Czwórka

SKO Czwórka

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów :-)

Dzień zdrowego jedzenia

24 listopada w naszej szkole odbył się dzień zdrowego jedzenia. Motywem przewodnim tegorocznych obchodów była dynia.

9

Lekcja na temat oszczędzania

17 listopada w klasie trzeciej odbyły się zajęcia na temat oszczędzania pieniędzy. Lekcję przeprowadziły Panie pracujące w zaprzyjaźnionym banku PKO BP.

19

Zbiórka plastikowych nakrętek

Od wielu lat w naszej szkole organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek, które przeznaczamy fundacjom na cele charytatywne.

4

Serdeczna paczka

Uczniowie naszej szkoły organizują zbiórkę zabawek, przyborów szkolnych, żywności dla potrzebujących dzieci naszej szkoły, aby obdarować je paczkami z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

2

Misje w Etiopii

Klasa 4i przystąpiła do programu "Adopcja na odległość", którego celem jest pomoc w wykształceniu ubogich dzieci i młodzieży. Wspierana placówka znajduje się w miasteczku Dilla. Przekazane pieniądze przeznaczone będą przede wszystkim na edukację (zakup pomocy naukowych, przyborów i podręczników szko ...

1

Szkoła z pomysłem

21 października 2016 roku w Centrum Nauki Kopernik nasza szkoła odebrała Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”. Otrzymaliśmy takie wyróżnienie w kategorii „Szkoła z pomysłem na uczenie”.

4

Motto naszego bloga:

" Pamiętaj! SKO jest kluczem do tego, by nie stracić, nie zgubić i być pewnym swego."

5

KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 9 listopada w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny Województwa Mazowieckiego. Z rozwiązaniem zadań borykało się 35 uczniów naszej szkoły. Życzymy im zdobycia jak najlepszych wyników i dostania się do kolejnego etapu:)

6
1