1 2 3 następna ostatnia

Jakie dane zostawiamy w internecie logując się do sieci?
W internecie nikt nie jest anonimowy. Za każdym razem kiedy, korzystamy z sieci tworzymy swój cyfrowy ślad.
12
Blog SKO

SKO CZWÓRECZKA

SKO CZWÓRECZKA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Rozstrzygnięcie konkursu SKO „Pożeracze zakrętek”

Pod koniec października komisja zebrała prace i wyłoniła zwycięzców w 4 kategoriach: klasy I, klasy II, klasy III, klasy IV. Wszystkie prace uczniowie mogli oglądać na specjalnie przygotowanej wystawie. Na laureatów czekają nagrody.

0

Pamiętamy o tych, którzy odeszli

Wszyscy uczniowie włączyli się do akcji zbiórki zniczy.

0

Europejski Tydzień Kodowania

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. W ubiegłym roku Polska zajęła pierwsze miejsce – ponad 5000 uczestników zorganizowało 20 505 inicjatyw!

0

Pan Grosik i Pani Złotóweczka

Wspólnie z panem Grosikiem i panią Złotóweczką odwiedziliśmy uczniów w klasach. Pragnęliśmy przypomnieć o działalności SKO. Wszak „październik to miesiąc oszczędzania”. Zaprosiliśmy kolegów do udziału w szkolnych konkursach SKO.

0

Konkurs SKO „Pożeracze zakrętek”

Od wielu lat zbieramy zakrętki, bo wspieramy Anię, w jej rehabilitacji.

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października 2021r. szkoły z różnych stron świata uczestniczyły w tym wydarzeniu już po raz jedenasty. Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do akcji, która jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

0

Kredkobranie

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji zbiórki artykułów szkolnych dla rówieśników na Kresach.

0

Konkurs Krakowska Matematyka

W dniu 9 września 2021r. w naszej szkole odbył się etap wojewódzki konkursu Krakowska Matematyka 2021.

0

List do rodziców

Pandemia spowodowała zmiany w naszej codzienności. By zapewnić Rodziców i Uczniów, że działalność SKO w naszej szkole nadal trwa oraz dalej współpracujemy z bankiem PKO, opiekun SKO wystosował list do rodziców.

0

Witamy w nowym roku szkolnym

Po wakacjach znowu wróciliśmy do szkoły. SKO zaprasza do aktywności, do konkursów, do zbiórek i gromadzenia oszczędności na swoich kontach w banku PKO. Przypomina o tym uczniom gazetka na szkolnym korytarzu.

0
1 2 3 następna ostatnia