1 2 3 następna ostatnia


SKO CZWÓRECZKA

SKO CZWÓRECZKA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Grudniowe gorące serca

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

0

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W tym roku z okazji świętowania dnia Pluszowego Misia zorganizowano konkurs związany z programem zdrowotnym dla oddziału przedszkolnego oraz klas 1- 3 w SP nr 4 w Wadowicach na rok szkolny 2020/2021. Zadanie konkursu fotograficznego nosi tytuł „Kanapka jak misiu”.

0

Konkurs SKO dla uczniów klas pierwszych

Zbliżają się „Mikołajki”. Zaprosiliśmy uczniów klas pierwszych do konkursu pt. „Laurka dla św. Mikołaja”.

1

Dzień Praw Dziecka

20 listopada to dzień uchwalenia Konwencji Praw Dziecka – najważniejszego międzynarodowego dokumentu poświęconego dzieciom.

0

Ten wirus !!!

Niestety z powodu pandemii od 9 listopada 2020 r. szkoły opustoszały. Wcześniej na nauczenie zdalne przeszli uczniowie kas 4-8, a teraz najmłodsze dzieci. Musieliśmy przenieść konkurs SKO do internetu.

0

Gminny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II „Być jak Lolek”

W październiku 2020 r. nasza szkoła ogłosiła Gminny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II „Być jak Lolek”, aby uczcić 100 urodziny świętego Papieża z Wadowic. Do konkursu zaproszono uczniów Gminy Wadowice z klas trzecich i czwartych.

0

Konkurs SKO dla klas II i III

W październiku SKO ogłosiło konkurs dla klas II i III na wiersz lub rymowankę „Warto oszczędzać w SKO”.

0

„Kredkobranie”

Akcja pod nazwą „Kredkobranie”

0

Gazetki – przypominajki

Na szkolnych korytarzach przygotowaliśmy gazetki SKO. Pragniemy przypomnieć wszystkim uczniom o działalności SKO. Opiekunki odwiedziły uczniów w klasach i zapoznały ich z ofertą działań SKO w tym roku szkolnym.

0
1 2 3 następna ostatnia