1

Nareszcie wakacje :-)
Dziękujemy za wspólne 10 miesięcy na Szkolnych Blogach!
6
Blog SKO

SKO Czarnorzeki

SKO Czarnorzeki

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Czarnorzekach. Jesteśmy szkołą, w której SKO ma bogatą tradycję. Oszczędzamy oraz organizujemy przedsięwzięcia charytatywne i ekologiczne w malowniczej pod względem krajobrazowym miejscowości znanej przede wszystkim z uroczego rezerwatu „Prządki”. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Turniej wiedzy pożarniczej

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu gminnym.

1

Wycieczki, wycieczki.

20 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Krosna. Była to wycieczka integracyjna z klasą V ze Szkoły Podstawowej w Korczynie.

1

8 marca

8 marca w Dniu Kobiet wszystkie panie czują się wyjątkowo- otrzymują krótkie wierszyki na kartach, życzenia składane osobiście, e-maile i popularne SMSY.

1

Oszczędzamy i nagrody zgarniamy...

Najlepiej oszczędzający w lutym.

2

Pomagamy

Pomagamy Krośnieńskiemu Hospicjum.

1

Dbamy o zdrowie

Co należy jeść i jakie produkty są zdrowe?

2

Ważne święta

„ Starsi ludzie to ci, którzy niosą nam historię, którzy niosą nam nauczanie i wiarę, zostawiają nam spuściznę. Oni jak stare wino mają wewnętrzną siłę, by przekazać nam szlachetne dziedzictwo.” Papież Franciszek

0
1