1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
0
Blog SKO

SKO Czarnorzeki

SKO Czarnorzeki

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Czarnorzekach. Jesteśmy szkołą, w której SKO ma bogatą tradycję. Oszczędzamy oraz organizujemy przedsięwzięcia charytatywne i ekologiczne w malowniczej pod względem krajobrazowym miejscowości znanej przede wszystkim z uroczego rezerwatu „Prządki”. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

19 czerwiec 2019 r. ważny dzień, bo to zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

1

Wycieczki, wycieczki.....

Wycieczka dwudniowa do Tarnowskich Gór i do Częstochowy.

0

Dzień Rodziny

1 czerwca 2019 roku w Czarnorzekach odbył się Dzień Rodziny

0

Nauka patriotyzmu

Święta narodowe Wzbudzenie u dzieci zainteresowania historią od najmłodszych lat jest niezbędne dla zrozumienia teraźniejszości i przeszłości naszej Ojczyzny.

0

"Ratujemy i Uczymy Ratować"

Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" skierowany jest do klas I-III w szkołach podstawowych. Poznanie zasad pierwszej pomocy to nie wszystko. Na podjęcie działań ratujących życie przez świadków zdarzenia ogromny wpływ pewność, co do swoich umiejętności, a także obawy, które często im towarz ...

0

Wiosna 2019.

Raz śnieg pada, a raz deszczyk Na jeziorze lód już trzeszczy Błękit nieba lśni w kałuży Bałwan w słońcu oczy mruży Koniec, koniec zimy - przerwa, dzwonek To nie dzwonek, to skowronek.

3

Turniej wiedzy pożarniczej

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom” na szczeblu gminnym.

1

Wycieczki, wycieczki.

20 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Krosna. Była to wycieczka integracyjna z klasą V ze Szkoły Podstawowej w Korczynie.

1

8 marca

8 marca w Dniu Kobiet wszystkie panie czują się wyjątkowo- otrzymują krótkie wierszyki na kartach, życzenia składane osobiście, e-maile i popularne SMSY.

1

Oszczędzamy i nagrody zgarniamy...

Najlepiej oszczędzający w lutym.

2
1 2 3 następna ostatnia