1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Nasza kasa, czyli świat pieniędzy, banków i oszczędności.

Dnia 24.02.2011 r. Opiekun SKO przeprowadził w klasie IV b i VI b lekcje pt.: "Nasza kasa, czyli świat pieniędzy, banków i oszczędności."

6

PIENIĄŻKI Z KIERMASZU...

Za pieniądze zebrane podczas kiermaszu zakupiliśmy grę edukacyjną i artykuły papiernicze na zajęcia świetlicowe ;-)

5

NASZA MASKOTKA...

To nasza maskotka SKO - Świnka Skarbonka. A może nadszedł czas, żeby nadać jej imię? Czekam na Wasze propozycje!!!!!!!!!!!!

17

KONKURS DLA KLASY III

Dnia 17.02.2011 r. został ogłoszony konkurs plastyczny dla klasy III. Konkurs polega na wykonaniu plakatu promującego oszczędzanie w SKO. Na prace czekamy do 14.03.2011 r. POWODZENIA !!!

4

POCZTA WALENTYNKOWA W NASZEJ SZKOLE ;-)

W poniedziałek 14 lutego w Naszej Szkole „walentynkowe listonoszki” (dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego) roznosiły po klasach Kartki Walentynkowe. Było baaaaaaaaaardzoooooooo miło.

5

WIERSZE I RYMOWANKI

W listopadzie 2010 r. w naszej szkole odbył się konkurs polegający na ułożeniu RYMOWANKI lub WIERSZA na temat oszczędzania w SKO. W konkursie wzieli udział uczniowie klas III - VI. Najciekawsze wiersze i rymowanki zostały wyłonione na podstawie głosowania wśród uczniów i nauczycieli całej szkoły.

7

KIERMASZ WALENTYNKOWY - CIĄG DALSZY...

Dnia 11.02.2011 r. przyszedł czas na przeliczenie pieniędzy z kiermaszu walentynkowego.

16

KIERMASZ WALENTYNKOWY

Dnia 10.02.2011 r. w Naszej Szkole odbył sie kiermasz walentynkowy, na którym można było zakupić oryginalne KARTKI WALENTYNKOWE z życzeniami wykonane przez uczniów.

11

POMYSŁOWA SKARBONKA

W listopadzie zorganizowaliśmy konkurs dla członków SKO pod hasłem "POMYSŁOWA SKARBONKA". Laureatem wśród uczniów klas IV została MARLENA CICHOSZ. Wyróżnienie otrzymała KLAUDIA JASTRZĘBSKA. W kategorii klas V wygrała skarbonka ...

15

GAZETKA SKO

Nasza GAZETKA. To tutaj zamieszczamy najważniejsze informacje, regulamin, ogłoszenia związane z SKO.

46
1