1

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
22
Blog SKO

SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Wyniki konkursu w Mikorowie

Dnia 20 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na wierszyk lub rymowankę o SKO. Najciekawsze wiersze i rymowanki zostały wyłonione na podstawie głosowania wśród uczniów szkoły. Wszystkie wiersze i rymowanki znalazły swoje miejsce na gazetce SKO !!!

1

Przekazanie paczek

Dnia 22 grudnia przekazaliśmy do GOPS-u 63 paczek dla dzieci z naszej gminy.

3

Jesteśmy szczęśliwi

A oto suma, którą zebraliśmy podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego: 466,74 zł.

2

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Przy dźwięku kolęd i w bardzo miłej atmosferze odbył się w piątek 16 grudnia KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY. Celem kiermaszu było promowanie przedsiębiorczości uczniów. Pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną przeznaczone na paczki dla dzieci z najuboższych rodzin z gminy Czarna Dąbrówka.

1

Nie jesteśmy obojętni...

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom oraz nauczycielom za tak ciepły odzew na nasz apel. Przypomnijmy, że zbieraliśmy książki dla biblioteki w Kobułtach, która doszczętnie spłonęła na początku listopada.

0

Wyniki konkursu na plakat promujący oszczędzanie

Kochani SKO-wicze - są już wyniki konkursu na plakat promujący oszczędzanie. Konkurs ogłoszony został w poradniku "Brawo Bank". Wyniki konkursu dostępne są na str. www.pkobp.pl, w zakładce MŁODZI - SZKOLNE KASY OSZCZĘDNOŚCI.

1

Pomagamy w stworzeniu nowego księgozbioru

4 listopada doszczętnie spłonęła biblioteka w Kobułtach (woj. warmińsko-mazurskie). Zniszczeniu uległo około 7000 książek, komputery, meble, zabawki z kącika dla najmłodszych. Ocalało jedynie 300 voluminów, które były wypożyczone czytelnikom.

0
1