1

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
10
Blog SKO

SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Wyniki konkursu w Mikorowie

Dnia 20 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na wierszyk lub rymowankę o SKO. Najciekawsze wiersze i rymowanki zostały wyłonione na podstawie głosowania wśród uczniów szkoły. Wszystkie wiersze i rymowanki znalazły swoje miejsce na gazetce SKO !!!

1

Przekazanie paczek

Dnia 22 grudnia przekazaliśmy do GOPS-u 63 paczek dla dzieci z naszej gminy.

3

Jesteśmy szczęśliwi

A oto suma, którą zebraliśmy podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego: 466,74 zł.

2

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Przy dźwięku kolęd i w bardzo miłej atmosferze odbył się w piątek 16 grudnia KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY. Celem kiermaszu było promowanie przedsiębiorczości uczniów. Pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną przeznaczone na paczki dla dzieci z najuboższych rodzin z gminy Czarna Dąbrówka.

1

Nie jesteśmy obojętni...

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom oraz nauczycielom za tak ciepły odzew na nasz apel. Przypomnijmy, że zbieraliśmy książki dla biblioteki w Kobułtach, która doszczętnie spłonęła na początku listopada.

0

Wyniki konkursu na plakat promujący oszczędzanie

Kochani SKO-wicze - są już wyniki konkursu na plakat promujący oszczędzanie. Konkurs ogłoszony został w poradniku "Brawo Bank". Wyniki konkursu dostępne są na str. www.pkobp.pl, w zakładce MŁODZI - SZKOLNE KASY OSZCZĘDNOŚCI.

1

Pomagamy w stworzeniu nowego księgozbioru

4 listopada doszczętnie spłonęła biblioteka w Kobułtach (woj. warmińsko-mazurskie). Zniszczeniu uległo około 7000 książek, komputery, meble, zabawki z kącika dla najmłodszych. Ocalało jedynie 300 voluminów, które były wypożyczone czytelnikom.

0
1