1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
3
Blog SKO

SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Kolejny konkurs

Konkurs plastyczny dla SKO-wiczów kl. V i VI. Wykonajcie dowolną techniką waszą wymarzoną kartę płatniczą. Taką, jaką chcielibyście w przyszłości posiadać ;-). Na "karty" czekamy do 16 grudnia. Informacja o konkursie dostępna jest oczywiście na gazetce a pełny regulamin u opiekuna SKO. POWODZENIA

2

Przygotowania do szkolnego kiermaszu bożonarodzeniowego

16 grudnia w naszej szkole odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Już teraz SKO-wicze rozpoczęli przygotowania. Już przygotowywane są stroiki, bombki, ozdoby bożonarodzeniowe i kartki świąteczne. Takich ozdób nie kupi się w sklepie. Nasze ozdoby są wyjątkowe, gdyż wykonywane są przez dzieci.

4

Wręczenie nagród za udział w konkursach

25 listopada dwie uczennice otrzymały nagrody za udział w konkursie "Moja skarbonka".Poza tym nagrody otrzymały również uczennnice trzech najlepszych prac plastycznych pt. Plakat promujący oszczędzanie.

1

Konkurs Brawo Bank

My również wzieliśmy udział w konkursie plastycznym Brawo Bank. Oto tylko niektóre z prac, które zostały wysłane.

2

Uwaga!!!!

Uwaga SKO-wicze klasy III i IV. Ogłaszam konkurs plastyczny. Szczegółowe informacje o konkursie pojawią się jutro rano na naszej gazetce. Serdecznie Was zapraszam do udziału ;-) tym bardziej, że możecie wygrać świetne nagrody. PS: My również otrzymaliśmy pakiet powitalny ;-)))) Pozdrawiam.

1

Wręczenie nagród

Dnia 21.11.2011 r. w naszej szkole filialnej w Mikorowie dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie "Moja skarbonka". To ich pierwszy konkurs SKO. Życzę Wam powodzenia w kolejnych konkursach ;-) Jeśli czytacie informacje na tablicy ogłoszeń to kolejny konkurs został już ogłoszony. Nie wiecie jak ...

1

Na to czekacie ;-) Wyniki konkursu w Mikorowie

Są wyniki konkursu pt.: "Moja skarbonka"... Uczniowie ze szkoły filialnej w Mikorowie wykonalni bardzo pomysłowe skarbonki. Komisja miała ogromny problem wybrać te najbardziej oryginalne.

1

Przyjęcie nowych członków SKO ;-)

Nasze grono SKO-wiczów powiększyło się o 5 osób. Nowym uczestnikom klasy Ic i IIc Szkoły Filialnej w Mikorowie życzymy wytrwałości w oszczędzaniu. Powodzenia!!!

2

Brawo Bank

Uczniowie klasy IV z zaciekawieniem czytali nowy numer czasopisma Brawo Bank.

1

NOWI SKO-wicze

Jest nas więcej. Nasze grono się powiększyło ;-)

2
1 2 następna ostatnia