1

10/10 w Teście Wiedzy Ekonomicznej? To możliwe!
Przeczytaj wskazówki, które ułatwią Ci zdobycie maksymalnej liczby punktów.
7
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Apel podsumowujący działalność SKO

Tuż przed końcem roku szkolnego podsumowaliśmy działalność SKO w naszej szkole i nagrodziliśmy tych najbardziej aktywnych. Nagrody miały jeszcze większą wartość, ponieważ wręczał je pan Dyrektor Banku PKO z Kartuz Romuald Zwara i pani Kierownik Danuta Wilkowska

10

Zbieraj papiery i kartony to kupimy mikrofony - I KUPILIŚMY!!!

Tak jak obiecaliśmy, kupiliśmy mikrofony. Zbieraliśmy makulaturę, aby zakupić mikrofony, jednak nam trochę zabrakło, ale mieliśmy uzbierane pieniądze z kiermaszy. Pierwsza próba mikrofonów odbyła się na apelu podsumowującym działalność SKO w naszej szkole.

3

Mój wymarzony banknot

W ramach konkursu uczniowie mogli stworzyć swój wymarzony banknot. Zobaczcie sami jakie mielibyśmy banknoty gdyby uczniowie je produkowali.

6

Raz, dwa, trzy - MISTRZEM JESTEŚ TY

Przeprowadziliśmy konkurs matematyczny dla uczniów klas V. Konkurs był trzy etapowy- I i II etap to zadania rozwiązywane w domu, natomiast ostatni etap czyli finał odbył się w szkole.

3

Wygrywamy, oszczędzamy to MAMY

W tym roku szkolnym zakupiliśmy tablice multimedialną z projektorem do sali nr 15.

3

Konkurs ,,Jak i co można oszczędzać"

Uczniowie klasy I wzięli udział w konkursie plastycznym.

2
1