1 2 następna ostatnia


SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Przyłączamy się do akcji PCK - Gorączka złota

Pamiętajcie zbiórka złotych monet umożliwi dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej spędzić miło czas w wakacje. WARTO POMAGAĆ!

2

,,Zbieraj papiery i kartony, to kupimy mikrofony" - wyniki konkursu

21 maja odbyła się ostatnia zbiórka makulatury. Przez cały rok zbieraliśmy makulaturę, którą ważyliśmy i gromadziliśmy w magazynkach szkoły. Rywalizacja klasowa była wielka - wygrała klasa III b. Gratulujemy i życzymy dalszego segregowania i zbierania makulatury. Akcje powtórzymy w przyszłym roku sz ...

0

Blogowanie - gazetka SKO

Z tej gazetki możemy dowiedzieć się więcej nt. Szkolnych Blogów, jak również jak blogować. Chcesz więcej wiedzieć to zapraszamy na hol szkoły

2

Od oszczędzania do wzbogacania

24 kwietnia w klasie I b odbyła się lekcja ,,Od oszczędzania do wzbogacania”. Uczniowie nie mieli problemów z określeniem co możemy oszczędzać i jak.

0

Puste tusze już w paczkach, gotowe do wysyłki

Już spakowaliśmy puste tusze i kartridże, aby je wysłać do firmy skupującej. Pamiętaliśmy aby poszukać oferty dla nas jak najbardziej korzystnej. Po pierwsze odbiór paczek na koszt skupującego, po drugie najwyższa cena skupu za poszczególne pojemniki.

0

Wyniki konkursu ,,Nie wyrzucaj jak leci pustych kartridży i tonerów do śmieci” – indywidualne

Chcieliśmy nagrodzić tylko trzy pierwsze miejsca, ale była bardzo mała różnica w punktach pomiędzy trzecim miejscem, a czwartym, no i piątym, że postanowiliśmy nagrodzić pięciu uczniów z najwyższą ilością punktów. Zwycięscy zostali nagrodzeni plecakami, kubeczkami, piórnikami, kalkulatorami, słodyc ...

1

Wyniki konkursu ,,Nie wyrzucaj jak leci pustych kartridży i tonerów do śmieci”

Uczniowie spisali się na medal z małymi wyjątkami. Dzieciaki zaangażowały w zbiórkę pustych tuszy rodziców, ciocie, wujków, babcie, dziadków a także odwiedziły pobliskie zakłady pracy.

0

Wielkanocne upominki

Pamiętamy o wszystkich na których możemy zawsze liczyć i tych którzy nas wspierają i prowadzą.

0

Kiermasz Wielkanocny

Dnia 11 kwietnia 2014r. w naszej szkole odbył się kiermasz Wielkanocny. Celem kiermaszu było kultywowanie tradycji Wielkanocnych i pokazanie jak można samemu wykonać dekorację świąteczne przy użyciu różnych przedmiotów. Można było zakupić zajączki, kurczaczki, gąski, jaja wielkanocne, stroiki na st ...

0

Przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego

Przygotowujemy się do kiermaszu, tym razem wykonamy króliczki i kurczaki z filcu, oraz przy pomocy osób dorosłych wykonamy mięciutkie kurki, gąski z kolorowych tkanin. Do tego jeszcze kilka jajek kolorowych no i stroiki na stół. Zobaczcie sami jak nam się ,,robota w rękach pali”.

0
1 2 następna ostatnia