1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Przyjmowanie nowych członków

Naszą Szkolną Kasę wspiera silna grupa ,,bankowców” z klasy VI a. Zakładają książeczki, dokonują wpłat, kalkulują, dokonują analizy, statystyki czyli pełna ekonomia.

4

Ekonamia i my

W klasach zostały przeprowadzone lekcje i pogadanki nt: ,,Mój sposób na oszczędzanie" ,,Nasz klasa, czyli świat pieniędzy, banków i oszczędności", ,,Plastikowe pieniądze – wygoda i bezpieczna karta płatnicza". Oczywiście korzystaliśmy z pomocy otrzymanych z PKO Banku Polskiego za które serdecznie d ...

2

Reaktywacja SKO

W naszej szkole, dawno temu działało SKO, postanowiliśmy reaktywować tą szlachetna działalność i UDAŁO SIĘ!!!. Na początek dobra silna reklama i jasne zasady członkostwa w SKO.

2
1