1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Przyjmowanie nowych członków

Naszą Szkolną Kasę wspiera silna grupa ,,bankowców” z klasy VI a. Zakładają książeczki, dokonują wpłat, kalkulują, dokonują analizy, statystyki czyli pełna ekonomia.

4

Ekonamia i my

W klasach zostały przeprowadzone lekcje i pogadanki nt: ,,Mój sposób na oszczędzanie" ,,Nasz klasa, czyli świat pieniędzy, banków i oszczędności", ,,Plastikowe pieniądze – wygoda i bezpieczna karta płatnicza". Oczywiście korzystaliśmy z pomocy otrzymanych z PKO Banku Polskiego za które serdecznie d ...

2

Reaktywacja SKO

W naszej szkole, dawno temu działało SKO, postanowiliśmy reaktywować tą szlachetna działalność i UDAŁO SIĘ!!!. Na początek dobra silna reklama i jasne zasady członkostwa w SKO.

2
1