1

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
13
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Kiermasz Walentynkowy

14 lutego w naszej szkole przygotowaliśmy kiermasz Walentynkowy. Głównymi produktami kiermaszu były kartki Walentynkowe i serduszka oraz babeczki.

1

KREATYWNE FERIE

Postanowiliśmy kreatywnie spędzić ferie, ale zarazem pożytecznie.

1

Festyn rodzinny ,,Święta tuż, tuż..."

Festyn zachwycił wszystkich. Dużo było śpiewu i radości. W ten magiczny okres świąteczny weszliśmy wielkim sercem współpracy. Dziękujemy za zaangażowanie rodziców - bez Was moi mili nie było by tak miło.

0

Przygotowania do festynu rodzinnego

W tym roku festyn rodzinny odbył się pod hasłem ,,Święta tuż, tuż"

2

Nie ma zabawy bez SKO

Na dyskotekach działa nasz sklepik SKO. Sklepikiem zajmują się nasi eksperci od spraw finansowych.

0

Konkurs ,,Matematyczne ASY"

Uczniowie klasy Va wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym. Każda prawidłowa odpowiedź była nagrodzona gadżetami SKO - długopisami, ołówkami i smyczami.

0

Mistrz tabliczki mnożenia

Oj, ilu mamy Mistrzów Tabliczki Mnożenia, nikt by nie uwierzył, gdyby nie zobaczył. Miło było popatrzeć jak prawie każdy uczen otrzymał plakietkę mistrza i dumnie wrócił z nią do domu.

0

Najbardziej zakręcona klasa

Organizujemy zbiórkę nakrętek, które sprzedamy po najwyższej cenie, pieniądze przeznaczymy na pomoce dydaktyczne, a klasa która najwięcej uzbiera nakrętek otrzyma nagrodę - niespodziankę.

0

Zbieraj stare gazety i kartony, to kupimy mikrofony

Pod tym hasłem zorganizowaliśmy zbiórkę makulatury.

0

Nowa ekipa SKO

W tym roku szkolnym w szkolnych bankowców wcielili się uczniowie klasy VI a

2
1