1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
3
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Radość dawania

Uczniowie naszej szkoły wykonali świąteczne stroiki i odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej. Radość dawania jest wielka i każdy uczeń naszej szkoły chce w tej radości uczestniczyć.

0

Zyski zostały przeliczone.

Szkolni Bankowcy dokładnie przeliczyli zyski z kiermaszu świątecznego i ze sklepiku dyskotekowego. Rok kalendarzowy 2011 został podsumowany z konkretnym zyskiem.

0

W świątecznej atmosferze.

Uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka w języku kaszubskim. Kolędy i pastorałki również były śpiewane po kaszubsku.

0

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem

Akcja ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM" przeprowadzona została w grudniu.

0

Dobre serduszka

Uczniowie klasy II b wraz z swoją panią wychowawczynią odwiedzili podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Mikołajkowymi słodkościami. Takie małe dzieciaczki, a takie WIELKIE SERDUSZKA.

0

Kiermasz świateczny.

Przygotowywaliśmy się do kiermaszu z wielkim zapałem. Wykonaliśmy kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, figurki gipsowe i wiele innych ciekawych dekoracji świątecznych. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie zabrane pieniądze przeznaczamy na zakup lektur do szkolnej biblioteki.

0

Rocznica Odzyskania Niepodległości.

Uczniowie naszej szkoły uczcili Rocznicę Odzyskania Niepodległości apelem ogólnoszkolym. Przygotowali pełen nostalgii słowno-muzyczny program artystyczny opowiadający o historii naszej ojczyzny.

0

Lekcja o oszczędzaniu.

Uczniowie klasy IV b wzięli udział w lekcji na której zdobywali informacje na temat gospodarowania finansami i oszczędzania. Lekcja została przeprowadzona dzięki pomocom dydaktycznym banku PKO, za które dziękujemy.

0

Najlepiej oszczędzali

W poprzednim miesiącu najlepiej oszczędzali:

0
1