1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
3
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

,,Październik miesiącem oszczędzania"

Wszyscy oszczędzamy, biedy nie zaznamy.

1

Szkolni ekonomisci.

W roku szkolnym 2011/2012 w role bankowców wcielili się: Agata Klasa, Weronika Kucharczyk, Weronika Bielawa, Celina Malek, Szymon Bryska i Sylwek Szlachetka.

0

Detektyw Oszczędek zawitał do naszej szkoły.

Razem z Detektywem tropimy oszczędności na co dzień w naszych domach i szkole.

0

Dzień Chłopaka

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. A oto życzenia: Abyście czyści i pachnący byli, sale wietrzyli, śmieci wynosili i do szkoły po nauki w radosnych podskokach pędzili.

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasi ,,szkolni ekonomiści" 23 września sprawdzali umiejętność mnożenia. Uczniowie egzaminowali z tabliczki mnożenia wszystkich chętnych. W zestawie było po 5 przykładów, za udzielenie wszystkich prawidłowych odpowiedzi czekała mała niespodzianka. Chętnych nie brakowało.

0

Sprzatanie Świata

Co roku we wrześniu rozpoczyna się wielkie Sprzątanie Świata. Zaopatrzeni w rękawice i plastikowe worki ruszamy na pobliskie ulice, by pozbierać zalegające tam śmieci. Wszystko po to, by być dumnym z tego jak wiele zrobiliśmy dla ochrony środowiska! Ta akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie d ...

2
1