1

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
1
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Kolejne wyniki ,,Ciułacz miesiąca"

Kto sumiennie oszczędza, zawsze może liczyć na gratyfikacje. Zapraszamy wszystkich wymienionych po odbiór małego upominku SKO.

2

Cała Polska grała i my też graliśmy i śpiewaliśmy

Dnia 13 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie przedstawiliśmy program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej.

0

Kiermasz świąteczny

6 grudnia w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny. Już od wielu dni uczniowie przygotowywali przepiękne ozdoby świąteczne- aniołki, świeczniki, kartki świąteczne, buteleczki, bombki, witraże, wieńce i łańcuchy. Tym razem znalazły się babeczki, pierniki i różne ciasteczka, które ,,schod ...

1

Przygotowania do kiermaszu świątecznego

Już w listopadzie rozpoczęliśmy przygotowania do kiermaszu świątecznego. Wszystkie ozdoby zostały wykonane własnoręcznie.

0
1