1 2 3 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

SKO Brzeznio

SKO Brzeznio

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Brzeźniu ! Nasza szkoła podstawowa jest częścią Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźniu. Będziemy opowiadać wam o najciekawszych inicjatywach szkolnych podejmowanych przez nas lub naszych starszych kolegów i koleżanki. Zachęcamy do przeglądania i komentowania naszego bloga. Wasze głosy będą dla nas bardzo ważne. Liczymy na was!

Zbiórka makulatury oraz baterii i starych urządzeń elektronicznych

Jak co roku w naszej szkole organizowana była zbiórka surowców wtórnych, z której dochód przeznaczony będzie na zakup pomocy szkolnych. Wszystkim, którzy się w tę akcję zaangażowali serdecznie dziękujemy.

2

31 października światowy dzień oszczędzania

Chętnie przypominamy w tym dniu o różnych formach oszczędzania. Na przykład przez ochronę środowiska m.in. poprzez segregację odpadów, oszczędzanie papieru, wody, światła, prądu. Oszczędzanie żywności , którą- kupując za dużo -często wyrzucamy. Oczywiście zachęcamy również do planowania wydat ...

0

I ty potrafisz oszczędzać.

Zachęcamy naszych najmłodszych kolegów z klas pierwszych, drugich i trzecich do wykonania własnej skarbonki. Własnoręcznie wykonana skarbonka będzie prawdopodobnie długo cieszyć wasze oko.

0

Planowanie wydatków

Czy wiesz, jak nie wydać więcej niż zaplanowałeś? Po pierwsze zrób spis rzeczy, które zamierzasz kupić. Staraj się nie robić zakupów na "głodniaka". Planuj swoje wydatki. Gromadź na nie oszczędności.

0

konkursy dla odwiedzających szkolne blogi

Zachęcamy do uczestniczenia w konkursach zamieszczonych na stronie szkolneblogi.pl "Pytanie na szkolnych blogach" umieszczane jest w każdym miesiącu i dotyczy oszczędzania i przedsiębiorczości. W konkursie mogą brać udział uczniowie do 13 roku życia. Zapraszamy.

0

Pierwszy miesiąc za nami

Nowy rok, nowe cele.

0

Cyberporadnik

" SKO-wicz bezpieczny w sieci"- cyberporadnik na ogólnym Blogu SKO.

2

Dzień z tabliczką mnożenia.

Kolejny raz w naszej szkole sprawdzaliśmy znajomość tabliczki mnożenia.

0

Nasze konkursy szkolne

Jest szansa na zdobycie nagrody.

0

Poznaj różne sposoby oszczędzania

Wiesz, że oszczędzać można nie tylko pieniądze? Zapewne zauważyłeś w naszej szkole różne pojemniki zachęcające do segregacji odpadów. Przyjrzyj im się dokładnie.

0
1 2 3 następna ostatnia