1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Wspaniała przesyłka

Ogromną radość sprawiła nam przesyłka , którą dostarczono kurierem bezpośrednio z biura młodego klienta w Warszawie. W pięciu dużych kartonach znajdują się wspaniałe gadżety - (gry, breloczki, plecaki i inne) SKO. BARDZO DZIĘKUJEMY.

3

Dobro powraca

Gdyby każdy wpłaciłby 1 zł to na pewno uzbierałaby spora kwota. Pomóżmy wyzdrowieć Amelce.

0

Dzień Ojca

Wszystkim tatom, tatulkom i tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta

0

Piknik

Najmłodsi SKO'wocze wraz z rodzicami zorganizowali piknik połączony z promocją SKO. Wszyscy świetnie się bawili.

0

Wycieczki

W końcu po tak długiej i strasznie męczącej nauce zdalnej udało nam się wyjechać na wycieczki. Młodsi SKO'wicze byli w Toruniu a starsi zwiedzali Szymbark. Wszyscy świetnie się bawili i wrócili bardzo zadowoleni

0
1