1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Światowy Dzień Ziemi.

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi - święto naszej planety. Dbajmy o nią. Z tej okazji SKO'wicze przygotowali plakaty związane z obchodami tego święta. Jak tylko wrócimy do szkoły planujemy posprzątać najbliższy teren. Relację z tej akcji zamieścimy później. Poniżej kilka plakatów wykona ...

0

Jesteśmy mistrzami

Uczniowie Zespołu Szkół w Brudnowie codziennie rozwiązują "TEST WIEDZY SKO". Jest to świetny pomysł na sprawdzenie swoich wiadomości dotyczących finansów, zdrowego stylu życia, ekologii oraz cyberbezpieczeństwa. Do wielu naszych SKO'wiczów trafiły już pamiątkowe dyplomy. WSZYSTKIM GRATULUJEMY.

0

Przygotowania do testu wiedzy.

Po zajęciach online cała SKO'wicka rodzina spotkała się, żeby wspólnie omówić zagadnienia potrzebne do napisania testu wiedzy. Czytaliśmy Sylabusa, bawiliśmy się, rozwiązywaliśmy rebusy. Bardzo fajnie spędziliśmy ten czas.

0

Spełniamy marzenia.

Jesteśmy zawsze chętni do różnego rodzaju działań oraz pomocy potrzebującym. Amelka - nasza starsza koleżanka jest bardzo ciężko chora. Mieszka w pobliskim Ciechocinku i jej marzeniem było otrzymanie 100 kartek na urodziny. Dołączyliśmy do tej akcji o której było głośno nawet w telewizji Bydgoszcz. ...

0

Kiermasz wielkanocny.

Tradycyjnie przed świętami wielkanocnymi wycinaliśmy, kleiliśmy, szyliśmy - jednym słowem przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne na kiermasz. Ze względu na panującą pandemię zmuszeni byliśmy prowadzić sprzedaż online. Zarobiliśmy 249 zł. Z niecierpliwością czekamy na koniec pandemii, żebyśmy mogli w ...

0

Odżywiamy się zdrowo.

Wszyscy członkowie SKO prowadzą zdrowy styl życia. Bardzo lubimy jeść zdrowo a na talerzu mieć kolorowo. Podczas zajęć w klasie pierwszej robiliśmy kolorowe sałatki owocowe. Wzięliśmy równie udział w konkursie organizowanym przez TAJM Catering Dietetyczny. Czekamy na wyniki konkursu.

0

Dzień Kobiet

Wszystkim dziewczynom i kobietom męska część SKO'wickiej rodziny składa najserdeczniejsze życzenia - dużo szczęście i spełnienia marzeń z okazji Dnia Kobiet.

0

Karnawałowo

SKO'wicze nie tylko poszerzają swoją wiedzę z zakresu oszczędzania, ekologii czy też ekonomii. Kiedy trzeba potrafią się świetnie bawić. Karnawał sprzyja takim zabawom.

0

Dzień Babci i Dziadka.

Nasi SKO'wicze zawsze pamiętają o swoich babciach i dziadkach. Na zajęciach technicznych przygotowaywali piękne ozdoby i prezenty dla swoich dziadków.

0

Kiermasz ozdób świątecznych.

Tegoroczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych odbył się dzięki serwisom społecznościowym głównie facebook. Na portalu zamiesciliśmy własnoręcznie wykonane ozdoby. Z kiermaszu udało nam się zebrać 358 zł. Poniżej tylko niektóre z naszych prac.

0
1