1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Zdrowe ząbki to podstawa

Naszą szkołę odwiedził DENTOBUS. Odważni SKO'wicze dzielnie ruszyli do boju. Nikt się nie bał. Brawo

1

Dbamy o nasze bezpieczeństwo

18 października odbyło się spotkanie SKO'wiczów z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Policjanci omówili z dziećmi zasady ruchu drogowego oraz przypomnieli zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali znaczki odblaskowe i opaski z lo ...

0

STARTUJEMY W NOWYM ROKU

13 października 2021r. uczniowie klasy I oficjalnie dołączyli do grona szkolnych SKO'wiczów. Podczas uroczystego ślubowania opiekunka wszystkim wręczyła książeczki SKO z wpłatą symbolicznej złotówki. Mamy nadzieję, że wszyscy będą pomnażali swoje konto. Życzymy im tego. Powodzenia.

2
1