1

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
9
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Rozpoczynamy ferie zimowe

Od 27 stycznia rozpoczynamy dwutygodniowe ferie zimowe. Wszystkim SKO'wiczom życzymy udanych i bezpiecznych ferii oraz mnóstwo wrażeń.

4

Obchody Dnia Babci i Dziadka

Dzisiaj 24 stycznia 2020r. do naszej szkoły przybyło dużo babć i dziadków. Chcieliśmy w wyjątkowy sposób uczcić ich święto. Było śmiesznie, wesoło i bardzo słodko. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

0

Piszą o nas w prasie

https://pomorska.pl/szkolne-kolo-caritas-w-brudnowie-prowadzi-zbiorke-dla-ofiar-pozarow-w-australii/ar/c1-14733910

0

Podsumowanie akcji "Podziel się sercem"

Zakupem prezentów i rozdaniem ich naszym niepełnosprawnym kolegom zakończyliśmy tegoroczną edycję akcji "Podziel się sercem"

0

Nowa SKO'wiczka

Dzisiaj do naszego grona dołączyła kolejna SKO'wiczka - Klaudia z klasy II. Cieszymy się i życzymy wytrwałości w dążeniu do celu

1
1