1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Lekcja oszczędzania

Podczas lekcji oszczędzania zdobywamy wiadomości związane z obrotem pieniądza, poznajemy oferty jakie ma dla nas i dla naszych rodziców bank PKO, wspólnie bawimy się, rozwiązujemy rebusy i czytamy "Brawo Bank". Część z nas dopiero od niedawna otrzymała nowe legitymacje członkowskie.

0

Jasełka

Tegoroczne Jasełka wystawialiśmy aż trzy razy. Pierwszy raz w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia, drugi raz w kościele parafialnym w Brudnowie i trzeci raz na przeglądzie "Kolorowy Świat Jasełek" w Aleksandrowie Kujawskim. Poniżej zamieszczamy fotorelację z wszystkich trzech przedstawień

1

Szalejemy na lodowisku

Oszczędzamy i na wycieczki wyjeżdżamy. W czwartkowy poranek wyruszyliśmy na wycieczkę do Włocławka. Tam szaleliśmy na lodowisku OSiR. Dla niektórych jazda na łyżwach była niezłym wyzwaniem. Było wspaniale. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy i wspólnie poszalejemy.

1

Boże Narodzenie

Tradycyjnie już od kilku lat przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność szkolna przygotowuje kartki świąteczne, które później wysyłamy do naszego sponsora - firmy Benteler z Dąbrowy Górniczej. Firma ta rozsyłą kartki wraz z życzeniami do wszystkich swoich kontrahentów. W tym roku przygotowal ...

1
1