1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

KAWIARENKA

Przed świętami Bożego Narodzenia otwieramy w szkole świąteczną kawiarenkę. Uczniowie pieką ciasta, kupują owoce i napoje które później sprzedajemy. W tym roku największym powodzeniem cieszyły się robione po raz pierwszy GOFRY. Na razie były tylko z cukrem pudrem, ale może przed Wielkanocą zwiększymy ...

0

PODZIEL SIĘ SERCEM

Tradycyjnie już przed świętami organizujemy w szkole kiermasz . Zebrane w ten sposób pieniążki przeznaczamy na zakup paczek świątecznych dla niepełnosprawnych dzieci z naszej gminy. W tym roku zebraliśmy prawie 500 złotych.

0

Święta, święta

Nasi uczniowie mają duży talent plastyczny. Wspólnie zrobiliśmy ponad 60 kartek świątecznych, które przekazaliśmy zaprzyjaźnionej z naszą szkołą firmie Benteler Distribution z Dąbrowy Górniczej. Kartki te zostały wysłane

0

OSZCZĘDZAMY, OSZCZĘDZAMY I NA WYCIECZKI WYJEŻDŻAMY

W listopadzie uczniowie klas młodszych wczesnym rankiem wyruszyli na wycieczkę do Płocka. Zwiedzili ZOO, lunapark oraz byli na przedstawieniu teatralnym.

0

Ślubowanie klasy I

W październiku uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Dyrektor Szkoły wszystkich pasował na uczniów. Pierwszoklasiści otrzymaliksiążeczki SKO oraz drobne upominki. Od tej chwili mogą uczyć się także oszczędzania.

0

START 2011/2012

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i tym samym nowy rok oszczędzania. Będziemy starali się zbierać jak najwięcej pieniędzy, żeby latem wyjechać na kilkudniową wycieczkę.

0
1