1 2 3 następna ostatnia


SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Mamy kolejnego członka SKO

Dzisiaj tj 17.10 do grona SKO'wiczów dołączył Ksawery. Serdecznie go witamy. Powodzenia Ksawery.

0

Witamy nowych członków SKO

Uczniowie klasy I postanowili oszczędzać i zapisali się do gromady SKO. Rodzice założyli im konta w banku w Ciechocinku. Życzymy im wytrwałości w systematycznym oszczędzaniu. Witamy w naszych szeregach Oliwkę, trzech Kacprów, Huberta i Wojtka. Czekamy jeszcze na pozostałych.

1

Miło spędzamy przerwy międzylekcyjne

Członkowie SKO miło spędzają czas podczas przerw międzylekcyjnych. Przeglądają i wspólnie czytają książeczki o przygodach Lokatki. Rozwiązują rebusy

0

Wycieczka integracyjna do parku zabaw

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie klasy I oraz ich starsi koledzy z klas II i III wyruszyli na wycieczkę integracyjną do Włocławka. Wszyscy świetnie się bawili w kinder parku.

0

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

10 października 2019 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. Każdy pierwszoklasista po złożeniu uroczystej przysięgi otrzymał mnóstwo podarków. Były prezenty od starszych kolegów, od rodziców a także od opiekuna SKO.

0

Święto pieczonego ziemniaka

W naszej szkole obchodzony był Dzień Ziemniaka. SKO'wicze przygotowali wiersze i piosenki o ziemniakach, prezentowali ciekawe prace wykonane z warzyw, owoców i innych materiałów przyrodniczych. Wszyscy wesoło i przyjemnie bawili się podczas zabaw i konkursów prowadzonych przez wychowawców klas. Dzie ...

0

Pomagamy

21 września niektórzy członkowie SKO - którzy również należą do szkolnego koła Caritas wzięli udział w akcji "Kromka chleba dla sąsiada" ogłoszonej przez Caritas Polska. Madzia i Oliwka nie zważając na wolny dzień od zajęć szkolnych poświęciły swój czas, by nieść pomoc potrzebującym.

0

Sprzątamy ŚWIAT

Tradycyjnie już 30 września gromada SKO'wiczów dzielnie wyruszyła w teren. Sprzątaliśmy naszą małą Ojczyznę. Troszkę się uzbierało tych śmieci. Później nastąpiła segregacja. Puszki zostaną sprzedane a zarobione pieniążki zasilą konto SKO.

0

Rozpoczynamy nowy rok szkolny i rok oszczędzania

2 września cała społeczność szkolna spotkała się po wakacyjnym wypoczynku. Wróciliśmy do szkoły. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i nowy rok oszczędzania.

0

Wycieczka do ogrodu zoobotanicznego w Toruniu

W dniu 7 czerwca odbyła się wycieczka uczniów klas 4, 5 i 6 do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pn. "Zielnik", na których uczyli się rozpoznawać różne gatunki roślin. Następnie zwiedzali ogród, w którym można zobaczyć m.in. około 100 gatunków zwierzą ...

0
1 2 3 następna ostatnia