1 2 3 następna ostatnia

Jakie dane zostawiamy w internecie logując się do sieci?
W internecie nikt nie jest anonimowy. Za każdym razem kiedy, korzystamy z sieci tworzymy swój cyfrowy ślad.
12
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

MIKOŁAJKI

Dzisiaj czyli 6 grudnia Mikołaj odwiedził wszystkich SKO'wiczów. Każdy otrzymał słodki upominek a później wszyscy robili portret Mikołaja i ubierali choinkę. Było bardzo wesoło.

1

XVI akcja Podziel się sercem

W ramach XVI akcji "Podziel się sercem" 29 listopada ruszyła Andrzejkowa Loteria Fantowa. Środki uzyskane ze sprzedaży losów będą przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Waganiec. Dzielni SKO'wocze Oliwia i Igor pomagali w organizacji i sprawnym prowadzeniu loteri ...

0

Z wizytą w Mandorii

MANDORIA to tematyczny park rozrywki w Rzgowie. Tematyka parku jest oparta o europejskie miasta handlowe z epoki renesansu. Podczas wycieczki uczniowie przenieśli się do roku 1521. SKO'wicze uczestniczyli w warsztatach wybijania monet, poznali historię pieniądza oraz fantastycznie bawili się na wszy ...

0

Szkoła DO HYMNU

W ramach akcji "Szkoła do hymnu" punktualnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna a więc również SKO'wicze odśpiewali hymn państwowy.

0

Bal Wszystkich Świętych

28 października w grupie SKO'wiczów odbył się Bal Wszystkich Świętych. Nie zabrakło aniołków, Maryi, świętego Józefa gościnnie przybył sam Święty Piotr, by rozpocząć bal.

0

Dzień Ziemniaka

Tradycją naszej szkoły stały się obchody Święta Ziemniaka. Z tej okazji młodsza grupa SKO'wiczów brała udział w zabawach, konkursach i zawodach sportowych. Na koniec imprezy rodzice upiekli placki ziemniaczane oraz ugotowali przepyszną zupkę.

0

Pasowanie na uczniów.

13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Pasowania uczniów klasy I. Po pięknie zdanym egzaminie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie a Dyrektor Szkoły pasował ich na uczniów. Opiekunka SKO wszystkim pierwszakom wręczyła książeczki SKO. Witamy wszystkich w gronie oszczędzających.

0

Zdrowe ząbki to podstawa

Naszą szkołę odwiedził DENTOBUS. Odważni SKO'wicze dzielnie ruszyli do boju. Nikt się nie bał. Brawo

1

Dbamy o nasze bezpieczeństwo

18 października odbyło się spotkanie SKO'wiczów z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Policjanci omówili z dziećmi zasady ruchu drogowego oraz przypomnieli zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali znaczki odblaskowe i opaski z lo ...

0

STARTUJEMY W NOWYM ROKU

13 października 2021r. uczniowie klasy I oficjalnie dołączyli do grona szkolnych SKO'wiczów. Podczas uroczystego ślubowania opiekunka wszystkim wręczyła książeczki SKO z wpłatą symbolicznej złotówki. Mamy nadzieję, że wszyscy będą pomnażali swoje konto. Życzymy im tego. Powodzenia.

2
1 2 3 następna ostatnia