1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Mikołajek :)
8
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Elektrośmieci

BRUDNOWSKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI!!!! Najwięcej baterii oraz innych elektrośmieci przynieśli najmłodsi SKO'wicze. 29 listopada firma zajmująca się wywozem i utylizacją elektrośmieci odebrała z naszej szkoły spory ładunek. Teraz czekamy na wycenę. Oczywiście wszystkie zarobione pieniążk ...

0

Andrzejkowa loteria fantowa

Każdy los wygrywa. Z takim hasłem ruszyliśmy tegoroczną andrzejkową loterię fantową. Cena jednego losu to 2 złote. W ciągu jednego dnia udało nam się zebrać 330 złotych. Wszystkie pieniążki zostały wpłacone na konto SKO. Przed nami jeszcze wiele wyzwań.

0

Bezpieczna droga do szkoły

12 listopada 2019r. gościliśmy w naszej szkole sierż. Wioletę Kisielewską z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Uczniowie klas I-III poznali zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz jak należy poruszać się po chodniku, prawidłowo przechodzić przez jezdnię, korzystać z ...

1

Miło spędzamy czas.

Podczas przerw międzylekcyjnych bardzo chętnie czytamy przygody żyrafy Lokatki. Ostatnio dostaliśmy od p. Joli - opiekunki SKO grę edukacyjną o rodzinie Pieniążków. Gra jest świetna ponieważ bawiąc się poszerzamy swoją wiedzę z zakresu ekonomii i oszczędzania. Gabrysia, Ksawery, Oliwia i Krzyś gr ...

0

Lekcja ekonomii

Dzisiaj uczniowie klasy I mieli swoją pierwszą lekcję ekonomii. Wszyscy przy tym świetnie się bawili.

1

Śpiewamy dla Niepodległej

13 listopada śpiewem uczciliśmy obchody 101 rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Wszyscy byliśmy odświętnie ubrani i mieliśmy gadżety w kolorach biało-czerwonych.

1

Zdrowo się odżywiamy

8 listopada uczniowie klas I-III czyli członkowie SKO uczestniczyli w ogólnopolskim programie „Śniadanie Daje Moc”. Głównym zadaniem tego programu edukacyjnego jest zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Pamiętając o higienie i bezpieczeństwie, ucznio ...

1

Bal Wszystkich Świętych

30 października po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych. Uczestniczyli w nim wszyscy członkowie SKO. Były tańce, śpiewy i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

2

Mamy kolejnych członków SKO

Dzisiaj tj 17.10 do grona SKO'wiczów dołączyli Gabrysia i Ksawery. Serdecznie ich witamy w naszym gronie i życzymy powodzenia i wytrwałości w osiąganiu celów.

0

Witamy nowych członków SKO

Uczniowie klasy I postanowili oszczędzać i zapisali się do gromady SKO. Rodzice założyli im konta w banku w Ciechocinku. Życzymy im wytrwałości w systematycznym oszczędzaniu. Witamy w naszych szeregach Oliwkę, trzech Kacprów, Huberta i Wojtka. Czekamy jeszcze na pozostałych.

1
1 2 3 następna ostatnia