1 2 3 4 9 następna

Lubisz kibicować?
Weź udział w konkursie "Koszulka kibica"!
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Tydzień z książką

W ostatnim tygodniu kwietnia odbył się po raz drugi " Tydzień z książką". Uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali regał na książki i rozpropagowali akcję " Bookcrossing" - czyli idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celo ...

4

Turniej BRD

Nasi SKO'wicze reprezentowali szkołę, gminę i powiat na turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęliśmy I miejsce i ruszamy na podbój rejonu. Mistrzynią okazała się Julka Lasota. Gratulujemy

1

Bezpieczny uczeń bezpieczna droga do szkoły

Do naszej szkoły przyjechali pracownicy SOK'u - Straż Ochrony Kolei. Opowiadali nam o swojej pracy. Spotkanie było bardzo interesujące.

1

Wycieczka do teatru

Wszyscy uczniowie klas I - III szkoły podstawowej wyjechali na spektakl teatralny do Ciechocinka

0

Oszczędzamy i na wycieczki wyjeżdżamy

Za zaoszczędzone pieniążki wyjeżdżamy na różne wycieczki. Byliśmy na lodowisku OSiR we Włocławku oraz na tropikalnej wyspie pod Berlinem. Było fantastycznie.

0

Podsumowanie akcji Podziel się sercem

Podsumowaliśmy akcję "Podziel się sercem". Za zrobione pieniądze zostały zakupione prezenty dla dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Waganiec. SKO-wiczka Zuzia i jej starsza koleżanka Paulina odwiedziły chore dzieci.

0

Kiermasz

Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Za pieniążki zebrane ze sprzedaży zakupimy paczki dla niepełnosprawnych uczniów z terenu naszej gminy. Poniżej tylko niewielka część przygotowanych stroików i ozdób.

3

X akcja Podziel się sercem

Uczniowie Zespołu Szkół w Brudnowie po raz X zorganizowali akcję "PODZIEL SIĘ SERCEM", dzięki której zostaną zakupione prezenty dla dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Waganiec. W ramach akcji zorganizowano loterię fantową oraz świąteczną kawiarenkę. Wszystkim którzy wsparli naszą inicjatywę ...

1

Konkurs plastyczny

Uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w konkursie plastycznym. Musieli wykonać pracę pod hasłem "Dzięki oszczędzaniu spełniamy swoje marzenia".

2

Przygotowania do kiermaszu

W listopadzie rozpoczełiśmy już przygotowania do świątecznego kiermaszu. Na zajęciach plastycznych oraz w domach przygotowujemy kartki świąteczne, które później będziemy sprzedawali. Za zarobione pieniążki zakupimy prezenty dla dzieci niepełnosprawnych z naszej gminy. Część kartek wyślemy do naszego ...

0
1 2 3 4 9 następna