1 2 3 następna ostatnia

Jak zostać mistrzem wiedzy SKO?
Lokatka i Hatetepes podpowiadają :)
6
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Z WIZYTĄ W DOMU DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka działacze SKO wraz ze SKC odwiedzili aleksandrowski dom dziecka. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami. Podczas wizyty wszyscy świetnie się bawili. Na długo zapamiętamy ten wspaniały wyjazd.

1

DZIEŃ DZIECKA

Duży czy mały dzisiaj świętuje, Dziś każdy jest dzieckiem i się raduje. Małych przyjemności, wielkich miłości, zdrowia, szczęścia i przyjemności. Każdemu życzymy tego, co potrzebuje! W Dniu Dziecka każdy z nas króluje!

0

HURA WYGRALIŚMY!

MAMY TO! Dzisiaj ogłoszono wyniki konkursu 85 lecia SKO. Nasza szkoła zajęła I miejsce.

5

Medale dla bohaterów

Nasi młodzi SKO'wicze - uczniowie klasy II przygotowali medale dla bohaterów walczących z koronawirusem.

0

REWELACJA

Dzisiaj został opublikowany kolejny ranking w konkursie 85 lecia SKO. HHH UUUU RRRR RRRR AAAA jesteśmy na I miejscu. Teraz trzeba utrzymać pozycję do 10 kwietnia. Cały czas działamy.

2

Rysunek dla bohaterów

Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom a także każdemu, kto poświęca swoje zdrowie w celu ratowania innych. Wielkie dzięki dla wszystkich pracowników handlu. Stworzyliśmy galerię prac w podziękowaniu za trud i poświęcenie. Oto kilka prac.

0

Kwarantanna

Mimo kwarantanny my cały czas działamy. Pomagamy rodzicom robić ozdoby wielkanocne, później je pakujemy i prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Nasze zajączki cieszą się wielką popularnością. Ciągle musimy dorabiać nowe. Najważniejsze, że biznes się kręci i kasy ciągle przybywa. Pozdrawiamy wszystkich sied ...

1

Bawimy się w ogrodników

Podczas zajęć zabawiliśmy się w ogrodników. Każdy wyhodował szczypiorek z cebulki oraz fasolę.

0

Mali chemicy

Nasze lekcje nie są nudne. Uczymy się różnych rzeczy. nie tak dawno robiliśmy doświadczenia chemiczne. Było dużo śmiechu. Wszyscy super się bawiliśmy

1

Cudownych rodziców mamy

Nasi wspaniali rodzice postanowili dochód ze zorganizowanego Sylwestra przeznaczyć na potrzeby szkoły i SKO. Dość spora kwota zasiliła nasze konto. Bardzo, bardzo, bardzo im za to dziękujemy.

5
1 2 3 następna ostatnia