1 2 3 następna ostatnia


SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Nagrody dla najlepszych

18.06.2018 r podczas apelu wręczyliśmy nagrody dla najlepszych. Oliwia, Kamil i Magda otrzymali gadżety ufundowane przez bank - plecaki, koszulki, smycze i odblaski. Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy wszystkich do konkursu w nowym roku szkolnym.

2

Mistrzowie oszczędzania

Tradycyjnie już pod koniec roku szkolnego nagradzamy mistrzów oszczędzania. W tym roku szkolnym I miejsce zajęła Oliwia Dankowska z klasy II, drugie miejsce przypadło Kamilowi Borowikowi również z klasy II a trzecie miejsce zajęła Magdalena Kaźmierczak. GRATULUJEMY

0

Nie zaśmiecamy szkoły i domu, często chodzimy do skupu złomu

Przez cały rok zbieraliśmy aluminium oraz plastikowe nakrętki. Pieniądze ze sprzedaży zostały przeznaczone na zakup pionizatora HKAFO dla naszego ucznia i członka SKO – Kacpra.

1

Spotkanie z pracownikami PKO

Odwiedziły nas Pani pracujące w banku PKO w Ciechocinku. Pani Krysia i Pani Magda opowiadały nam o swojej pracy oraz o produktach jakie ma bank do zaoferowania dzieciom oraz naszym rodzicom. Spotkanie było niezwykle interesujące.

0

Turniej sprawnościowy

Najsprawniejsi SKO'wicze wyruszyli do szkoły w Niszczewach, żeby sprawdzić się z innymi uczniami. Rozegrano tam turniej sprawnościowy, który polegał na pokonaniu toru przeszkód.

0

Dzień Ziemi

Uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Ziemi przed budynkiem szkoły wysadzili kwiaty oraz drzewka.

1

Wiosna na Kujawach

Dnia 21 marca uczniowie naszej szkoły świętowali nadejście Wiosny. Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski, wychowawców i innych nauczycieli. W tym roku ten dzień przebiegał pod hasłem „Wiosna na Kujawach".

0

Wszyscy jesteśmy równi

W dniach 5 – 9.03.2018 został zorganizowany tydzień bez przemocy. Przebiegał on pod hasłem „WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI”.

0

Powiedział Bartek, że ... dziś TŁUSTY CZWARTEK

Z okazji tłustego czwartku wszyscy SKO'wicze zajadali się przepysznymi pączkami

0
1 2 3 następna ostatnia