1 2 3 następna ostatnia

Szybki przepis na pyszne lody
Do zrobienia tego letniego przysmaku potrzebne będą jedynie 3 składniki.
2
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Piszą o nas

W czerwcowym wydaniu Gazety Aleksandrowskiej ukazał się artykuł o naszej działalności.

1

Spotkanie z animatorką

20 czerwca 2022r. odwiedziała naszą szkołę animatorka. Przygotowała dla dzieci mnóstwo zabaw, gier i konkursów. Niewątpliwą atrakcją były przejażdżki super ciągnikiem. Bardzo dziękujemy firmie Kalchem za możliwość podziwiania tej niezwykłej maszyny, za słodkości oraz mnóstwo balonów.

0

Wycieczki, wyjazdy, przygody

Maj i czerwiec to miesiące gdzie wyjażdża się na różne wycieczki. W tym roku klasy młodsze były na wycieczce w Płocku, Ciechocinku oraz Włocławku. Starsi SKO'wicze wyruszyli na czterodniową wyprawę do Bochni, Krakowa i Energylandii. Wszyscy wrócili z mnóstwem wrażeń. NIewątpliwą atrakcją były przeja ...

0

Lekcja przedsiębiorczości z przedstawicielami banku PKOBP

Dzisiaj naszą SKO'wicką społeczność odwiedziły Pani z ciechocińskiego banku PKO. Panie Magda i Krysia. Na początku wprowadziły nas w tajniki ekonomii i bankowości. Opowiadały o różnych sposobach płacenia. Przebliżyły nam co to jest BLIK oraz płatności internetowe. Później opowiadały o ekologii i ty ...

0

Przepyszne, chrupiące gofry.

Tak się rozkręciliśmy w zdobywaniu pieniędzy, że postanowiliśmy piec gofry a później je sprzedawać. Pomocni byli nasi wspaniali rodzice. Oni piekli a my w czasie przerw sprzedawaliśmy. Gofry rozeszły się w błyskawicznym tempie.

0

Ozdoby wielkanocne

Tak nam spodobało się sprzedawanie ciast, że postanowiliśmy przygotować różne ozdoby wielkanocne oraz palmy. W sobotę i niedzielę przed niedzielą palmową stworzyliśmy stoisko przy kościele. Udało nam się zarobić 500 zł. Całość oczywiście powędrowała na książeczkę. Wyjazd na wycieczkę coraz bliżej.

0

Wiosenna kawiarenka

Jeszcze przed wakacjami chcemy wyjechać na wycieczkę dlatego też postanowiliśmy zarobić troszkę pieniędzy. Z pomocą naszych rodziców piekliśmy w domach różne ciasta a później sprzedaliśmy je podczas przerw w szkole. Zarobiliśmy 436 zł. Całość wpłaciliśmy na książeczkę - gdzie poleżą do końca maja.

1

Podsumowanie akcji PODZIEL SIĘ SERCEM

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wznowiliśmy kolejną edycję akcji PODZIEL SIĘ SERCEM. Kacperek i Tereska ze względu na stan swojego zdrowia nie mogą aktywnie uczestniczyć w życiu naszej szkolnej społeczności. Dzieci z Zespołu Szkół w Brudnowie pamiętają jednak o swoich przyjaciołach, dlate ...

0

Wspomóż psiaka lub kociaka

Pod takim hasłem działaliśmy dla schroniska dla psów Disel, które mieści się w Białych Błotach. Wspólnie udało nam się zebrać sporo karmy suchej i mokrej. Najbardziej zaangażowali się najmłodsi SKO'wicze. Bardzo nas cieszy fakt, że już od najmłodszych lat dbamy o nasze kochane zwierzaczki.

0
1 2 3 następna ostatnia