1 2 3 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
20
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Medale dla bohaterów

Nasi młodzi SKO'wicze - uczniowie klasy II przygotowali medale dla bohaterów walczących z koronawirusem.

0

REWELACJA

Dzisiaj został opublikowany kolejny ranking w konkursie 85 lecia SKO. HHH UUUU RRRR RRRR AAAA jesteśmy na I miejscu. Teraz trzeba utrzymać pozycję do 10 kwietnia. Cały czas działamy.

2

Rysunek dla bohaterów

Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom a także każdemu, kto poświęca swoje zdrowie w celu ratowania innych. Wielkie dzięki dla wszystkich pracowników handlu. Stworzyliśmy galerię prac w podziękowaniu za trud i poświęcenie. Oto kilka prac.

0

Kwarantanna

Mimo kwarantanny my cały czas działamy. Pomagamy rodzicom robić ozdoby wielkanocne, później je pakujemy i prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Nasze zajączki cieszą się wielką popularnością. Ciągle musimy dorabiać nowe. Najważniejsze, że biznes się kręci i kasy ciągle przybywa. Pozdrawiamy wszystkich sied ...

1

Bawimy się w ogrodników

Podczas zajęć zabawiliśmy się w ogrodników. Każdy wyhodował szczypiorek z cebulki oraz fasolę.

0

Mali chemicy

Nasze lekcje nie są nudne. Uczymy się różnych rzeczy. nie tak dawno robiliśmy doświadczenia chemiczne. Było dużo śmiechu. Wszyscy super się bawiliśmy

1

Cudownych rodziców mamy

Nasi wspaniali rodzice postanowili dochód ze zorganizowanego Sylwestra przeznaczyć na potrzeby szkoły i SKO. Dość spora kwota zasiliła nasze konto. Bardzo, bardzo, bardzo im za to dziękujemy.

5

Kiermasz Wielkanocny

Wspólnie z rodzicami przez kilkanaście dni przygotowywaliśmy rożne ozdoby na kiermasz. Z powodu koronawirusa zmuszeni jesteśmy prowadzić sprzedaż internetową. Najważniejsze, że nasze ozdoby się podobają. Pierwsze pieniążki już są na koncie konkuroswym.

4

Tydzień bez przemocy

02 marca rozpoczęliśmy w naszej szkole tydzień bez przemocy. Nasi dzielni sko'wicze dzisiaj ubrani byli na niebiesko. Przez cały dzień starali się zachowywać cicho, ponieważ poniedziałek był dniem ciszy.

1

Kawiarenka słodkości

Dzisiaj tj 19 lutego wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy kawiarenkę słodkości. Zarobione pieniążki przeznaczymy na wycieczkę. Mamy już zaplanowany wyjazd do Warszawy.

2
1 2 3 następna ostatnia