1 2 3 następna ostatnia


SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Choinka marzeń

Dzisiaj na szkolnym korytarzu stanęła choinka. Każdy uczeń mógł na kartonowym serduszku zapisać swoje świąteczne marzenia i życzenia. W ciągu kilku minut cała choinka ozdobiona została pięknymi, kolorowymi serduszkami.

2

Akcja "Podziel się sercem".

Podczas tegorocznej akcji "Podziel się sercem" zorganizowaliśmy w szkole loterię fantową, świąteczną kawiarenkę oraz kiermasz ozdób świątecznych. Zyski z akcji przeznaczone zostały na prezenty gwiazdkowe dla niepełnosprawnych dzieci z terenu gminy Waganiec. Nasza akcja cieszy się bardzo dużą popular ...

0

Mikołajki

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Były prezenty, zabawy i gry. Wszyscy SKO'wicze świetnie się bawili.

1

Wycieczka do Ciechocinka

08 listopada klasy młodsze wyjechały na wycieczkę do Ciechocinka. Głównym celem wyjazdu była wizyta w banku PKO - gdzie większość uczniów ma założone konto w SKO. Mimo jesiennej pogody wszyscy wrócili z uśmiechami na twarzach.

1

Światowy Dzień Oszczędzania

Zespół Szkół w Brudnowie od kilku lat współpracuje z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. W dniu 31.10.2017 r., na który to przypada Światowy Dzień Oszczędzania, szkołę odwiedził dr Damian Walczak, który na co dzień pracuje w Katedrze Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja ...

1

Startujemy

Dzisiaj tj 16.10.2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I połączona z PASOWANIEM NA UCZNIÓW. Pierwszaki otrzymali upominki od starszych kolegów z klasy II, słodkie kuferki od rodziców oraz książeczki SKO. Tym samym powiększyli grono szkolnych SKO'wiczów. Trzymamy za ...

0

Zakończenie roku

Nareszcie upragnione i długo oczekiwane wakacje. Podczas uroczystości zakończenia roku wręczone zostały nagrody dla najlepszych SKO'wiczów. W tym roku I miejsce zajęła Oliwia Dankowska, II miejsce - Kamil Borowik, III miejsce - Oskar Ratajczyk a wyróżnienie Oliwer Jurkowski. Gratulujemy

4

Zakręcona akcja

Cały czas trwa akcja zbierania plastikowych zakrętek. Zarobione pieniądze przekazujemy naszemu choremu koledze Kacperkowi z przeznaczeniem na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

2

Zbieramy aluminium

Przez prawie cały rok zbieramy puszki aluminiowe, które później sprzedajemy w punkcie skupu złomu. W tym roku uzbieraliśmy 49,5 kg. Puszki sprzedaliśmy za 4,2 zł. Zarobiliśmy 207,9 zł.

1

Lekcje ekonomii

W klasach I i II przeprowadziliśmy lekcje ekonomii. Obecne były pracownice banku PKO panie Krystyna Ćwiklińska oraz Magdalena Tumińska. Po przeprowadzonych lekcjach każdy uczestnik otrzymał gadżety SKO.

1
1 2 3 następna ostatnia