1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Komisja Konkursowa wybrała laureatów etapu październikowego - sprawdź czy blog Twojej szkoły jest wśród nich.
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Wycieczka do Ciechocinka

08 listopada klasy młodsze wyjechały na wycieczkę do Ciechocinka. Głównym celem wyjazdu była wizyta w banku PKO - gdzie większość uczniów ma założone konto w SKO. Mimo jesiennej pogody wszyscy wrócili z uśmiechami na twarzach.

1

Światowy Dzień Oszczędzania

Zespół Szkół w Brudnowie od kilku lat współpracuje z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. W dniu 31.10.2017 r., na który to przypada Światowy Dzień Oszczędzania, szkołę odwiedził dr Damian Walczak, który na co dzień pracuje w Katedrze Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja ...

1

Startujemy

Dzisiaj tj 16.10.2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I połączona z PASOWANIEM NA UCZNIÓW. Pierwszaki otrzymali upominki od starszych kolegów z klasy II, słodkie kuferki od rodziców oraz książeczki SKO. Tym samym powiększyli grono szkolnych SKO'wiczów. Trzymamy za ...

0

Zakończenie roku

Nareszcie upragnione i długo oczekiwane wakacje. Podczas uroczystości zakończenia roku wręczone zostały nagrody dla najlepszych SKO'wiczów. W tym roku I miejsce zajęła Oliwia Dankowska, II miejsce - Kamil Borowik, III miejsce - Oskar Ratajczyk a wyróżnienie Oliwer Jurkowski. Gratulujemy

4

Zakręcona akcja

Cały czas trwa akcja zbierania plastikowych zakrętek. Zarobione pieniądze przekazujemy naszemu choremu koledze Kacperkowi z przeznaczeniem na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

2

Zbieramy aluminium

Przez prawie cały rok zbieramy puszki aluminiowe, które później sprzedajemy w punkcie skupu złomu. W tym roku uzbieraliśmy 49,5 kg. Puszki sprzedaliśmy za 4,2 zł. Zarobiliśmy 207,9 zł.

1

Lekcje ekonomii

W klasach I i II przeprowadziliśmy lekcje ekonomii. Obecne były pracownice banku PKO panie Krystyna Ćwiklińska oraz Magdalena Tumińska. Po przeprowadzonych lekcjach każdy uczestnik otrzymał gadżety SKO.

1

Pieniądze oszczędzamy i na wycieczki wyjeżdżamy

Uczniowie klasy III i IV wyjechali na wycieczkę do Włocławka. Zwiedzili placówkę banku PKO, byli w Mc Donaldzie oraz w Multikinie na filmie o Smerfach. SKO-wicze nawet w podróży czytają przygody Lokatki.

0

Konkurs plastyczny

Uczniowie klas I - III szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Marzenia się spełniają gdy dzieci oszczędzają". Konkurs wygrał uczeń klasy I - Kamil Borowik. GRATULUJEMY.

1

Zbiórka baterii i telefonów

Przez kilka miesięcy zbieraliśmy zużyte baterie oraz zepsute telefony komórkowe. Teraz czekamy na bony za które zakupimy nagrody dla najlepszych SKO-wiczów.

1
1 2 3 następna ostatnia