1 2 3 4 8 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

SKO BRUDNOWO

SKO BRUDNOWO

Nasza przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się w roku 2004 kiedy to klasa II wygrała konkurs Top Gim. Nagrodą było 5.000 złotych, które wpłacono na książeczkę oszczędnościową. Za wygrane pieniążki pojechaliśmy na tygodniową wycieczkę w góry. Było fantastycznie. Nasze SKO jest troszkę dziwne ponieważ należą do niego zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej.

Kiermasz

Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Za pieniążki zebrane ze sprzedaży zakupimy paczki dla niepełnosprawnych uczniów z terenu naszej gminy. Poniżej tylko niewielka część przygotowanych stroików i ozdób.

3

X akcja Podziel się sercem

Uczniowie Zespołu Szkół w Brudnowie po raz X zorganizowali akcję "PODZIEL SIĘ SERCEM", dzięki której zostaną zakupione prezenty dla dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Waganiec. W ramach akcji zorganizowano loterię fantową oraz świąteczną kawiarenkę. Wszystkim którzy wsparli naszą inicjatywę ...

1

Konkurs plastyczny

Uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w konkursie plastycznym. Musieli wykonać pracę pod hasłem "Dzięki oszczędzaniu spełniamy swoje marzenia".

2

Przygotowania do kiermaszu

W listopadzie rozpoczełiśmy już przygotowania do świątecznego kiermaszu. Na zajęciach plastycznych oraz w domach przygotowujemy kartki świąteczne, które później będziemy sprzedawali. Za zarobione pieniążki zakupimy prezenty dla dzieci niepełnosprawnych z naszej gminy. Część kartek wyślemy do naszego ...

0

2016 ROKIEM H. SIENKIEWICZA

W ramach obchodów roku H. Sienkiewicza odbyło się w naszej szkole głośne czytanie wybranych dzieł. Dla uczniów klas IV - VI Pani Iwonka czytała fragmenty "W pustyni i w puszczy". Nasi SKO'wicze słuchali z wielkim zaciekawieniem.

0

Światowy Dzień Oszczędzania

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Dnia 3 listopada każdy SKO'wicz który dokona wpłaty na swoje konto otrzyma drobny upominek od opiekuna SKO. Zachęcam do wpłat.

0

Ślubowanie uczniów klasy I

13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Każdy pierwszak otrzymał dyplom pasowania na ucznia, upominki od rodziców oraz symboliczne książeczki SKO.

1

Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka był jednocześnie dniem sportu w naszej szkole. W tym dniu odbywały się biegi przełajowe oraz różne konkurencje sportowe. Na zakończenie była dyskoteka. Rodzice przygotowali dla nas kiełbaski z grilla, lody oraz kolorowe-wiosenne kanapki.

1

TURNIEJ BRD

W naszej szkole odbyły się eliminacje gminne i powiatowe turnieju BRD.

0
1 2 3 4 8 następna