1

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
15
Blog SKO

SKO BOLMIN

SKO BOLMIN

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Bolminie. Jesteśmy niewielką szkołą położoną w gminie Chęciny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony, komentowania wpisów i głosowania. POZDRAWIAMY WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH NASZ BLOG I DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS.

I miejsce w konkursie plastycznym "Eko - ludek"

W dniu 20 listopada 2015 roku dzieci z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej z Bolmina wraz z wychowawczynią Zdzisławą Mazur i rodzicami w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odebrały nagrodę za zdobycie I miejsca w konkursie plastycznym pt: „Eko-ludek – sławny człowiek” – V edycja.

3

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dnia 12 listopada o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Program artystyczny przygotowany został pod kierunkiem pani Anny Banasik i pani Urszuli Kuty.

1

Uroczyste ślubowanie klasy pierwszej

30 pażdziernika 2015 roku pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów szkoły. Podczas uroczystości uczniowie udowodnili, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć, recytować wiersze i znają zasady ruchu drogowego. Wykazali się bogatą wiedzą na temat naszej ojczyzny.

0
1