1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO BLOG w SP GÓRSK

SKO BLOG w SP GÓRSK

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Górsku. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Nowy rok szkolny

Mamy już nowy rok szkolny.... 2015/2016 Poniżej nasi pierwszoklasiści :))))

1

Na sportowo

Akademia Piłkarska Roberta Kłosa - spotkanie zerówek i klas pierwszych.

0

WOŚP

WOŚP w naszej gminie

5

Rok 2015 już powitany

Dużo zdrowia, pogody ducha i samych radosnych chwil w Nowym Roku.

1

WESOŁYCH ŚWIĄT

Najlepsze życzenia świąteczne :)

3

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - 16.12.2014r.

Kiermasz Bożonarodzeniowy Rada Rodziców Zespołu Szkół w Górsku serdecznie zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 14 grudnia 2014r. w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku od godz. 8.30. Podczas kiermaszu odbędzie się występ odziałów "0". Będzie można nabyć prace wykonane prz ...

4

"Umiem pływać"

25.11.2014r. uczniowie klas 3SP zakończyły udział w programie "Umiem pływać". Trzecioklasiści pod czujnym okiem instruktorów zdobywali nowe umiejętności.

4

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Rada Rodziców ZS w Górsku 16 grudnia 2014r. organizuje kiermasz. Uczniowie już przygotowują ozdoby choinkowe. Poniżej ozdoby choinkowe klas 3 SP.

1

GÓRA GROSZA

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przystąpili do akcji GÓRA GROSZA. Grosiki zbieramy do 5 grudnia 2014 (piątek). Zachęcamy

1
1 2 3 następna ostatnia