1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO BASZNIA

SKO BASZNIA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Baszni Dolnej. Na naszym blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania, komentowania i oceniania naszego bloga :)

Konkurs SKO „ Bombka choinkowa SKO”

Wszystkich członków SKO serdecznie zapraszamy do wzięcie udziału w konkursie pt. „ Bombka choinkowa SKO” Swoje prace składamy u opiekunek SKO w naszej szkole p.Teresy Korzeń i p.Jadwigi Wacnik do 13 grudnia 2013r.

3

Konkurs SKO „ Najciekawsza rymowanka o oszczędzaniu”

Wszystkich członków SKO serdecznie zapraszamy do wzięcie udziału w konkursie poetyckim pt. „ Najciekawsza rymowanka o oszczędzaniu” Swoje prace składamy u opiekunek SKO w naszej szkole p.Teresy Korzeń i p.Jadwigi Wacnik do 13 grudnia 2013r.

2

II edycja konkursu "Warzywo - Dziwoląg"

W dniach 18 – 22. 11 2013 r. ogłoszona została druga edycja konkursu „Warzywo - Dziwoląg” w ramach Szkoły Promującej Zdrowie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać postać z różnych warzyw i owoców połączonych ze sobą. Konkurs miał na celu zapoznanie z wyglądem i nazwami warzyw i owoców z n ...

1
1