1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

SKO BASZNIA

SKO BASZNIA

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Baszni Dolnej. Na naszym blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania, komentowania i oceniania naszego bloga :)

W listopadzie pamiętamy o tych, którzy odeszli:)

Listopad to miesiąc pamięci o tych, którzy odeszli. My SKO - wicze odwiedziliśmy groby żołnierzy, którzy walczyli o wolność. Za zaoszczędzone pieniążki kupiliśmy znicze i zapaliliśmy je na mogiłach poległych.

1

Gala Rozdania Naród dla najlepiej oszczędzających w roku szkolnym 2012/2013

W czwartek 24.10.2013r. w naszej szkole odbyła się impreza promująca SKO wśród uczniów. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście : Dyrektor Banku Krystyna Kondrad oraz kierownik Dariusz Janicki, Dyrektor naszej szkoły pan Bolesław Dydyk, Wice – dyrektor pani Edyta Hass , rodzice, uczniowie , a ...

2

Pierwsze spotkanie nowych uczniów z SKO

03.10.2013r. dzieci z klasy I, które w tym roku wstąpiły w szeregi naszej szkoły, spotkały się z Opiekunkami SKO. Podczas spotkania dowiedziały się co to jest Szkolna Kasa Oszczędności i co zrobić, by swoje oszczędności trzymać w banku, a nie w zwykłej skarbonce. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątko ...

1
1