1

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
18
Blog SKO

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

ŚWIEBODZIŃSKA SIÓDEMKA

Witajcie!!! Już jesteśmy!! Zaczynamy "zabawę w oszczędzanie"!! Jesteśmy najmniejszą szkołą podstawową w Świebodzinie, ale z pewnością najlepszą ;). Tworzymy zgrany zespół. Organizujemy wiele imprez i uroczystości i z przyjemnością będziemy dzielić się relacjami ze wszystkimi "skaowiczami". Zaglądajcie do nas i komentujcie!!! :)

Jarmark Świąteczny

Na Jarmarku można było kupić ciastka, ciasta, kiełbaski, ciepłe napoje, a także ozdoby świąteczne oraz drobne upominki dla najbliższych. Cały dochód przeznaczony był dla naszego kolegi Cypriana oraz dla dzieci z najuboższych rodzin. Zebraliśmy ponad 2 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim:):):)

4

Szlachetna Paczka

W tym roku podjęliśmy się przygotowaniem Paczki dla 9 osobowej rodziny. Cała społeczność szkoły przyłączyła się do akcji. Zebraliśmy żywność, środki czystości, odzież, a także słodycze oraz pieniądze. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Pomaganie jest super:):):)

2

Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku, bo byliśmy grzeczni;) odwiedził nas Św. Mikołaj. Już od progu witał wszystkich w szkole uśmiechem, uściskiem dłoni, no i oczywiście cukierkami:):) W czasie przerw rozbrzmiewała muzyka, a piękne dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Dziękujemy Mikołajowi:):):)

2

Andrzejkowa zabawa:)

W czasie imprezy wszyscy świetnie się bawiliśmy. Były wróżby, konkursy i tańce. Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Uwielbiamy tak spędzać czas w szkole;););)!

9
1