11.03.2016

Pierwsze zadanie czeka na rozwiązanie.

Trzyosobowa rodzina wybrała się na zakupy. Wszyscy dla siebie kupili to samo: spodenki za 19zł80gr, koszulkę za 6zł90gr i skarpetki. Za wszystko zapłacono 87zł. Ile kosztowała 1 para skarpetek ?

 

5
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 11
  • 2
Komentarze
  • Opiekunowie
    Opiekunowie
    5.173.xxx.xxx
    2016-03-14 10:06 | Temat: Rokietniczanie
    ODPOWIEDZ

    Witamy ponownie Krzysia. Cieszymy się, że znów dołączyłeś do blogowania :-)))))

  • Krzyś
    Krzyś
    213.156.xxx.xxx
    2016-03-12 16:06 | Temat: konkurs
    ODPOWIEDZ

    Rozwiązujemy zadania z konkursu.

  • HANIA1017
    HANIA1017
    84.10.xxx.xxx
    2016-03-12 13:23 | Temat: sp323
    ODPOWIEDZ

    ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜

    Niech komentarze ciepłe i miłe,
    dają iskierki wiary i siłę...
    Siłę i wiarę, chęci, nadzieję,
    bo dobrze w życiu,
    gdy tak się dzieje...

    ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜

    __$$$______ $$$$______ $$$
    __$___$____$_____$____$___$
    _$_____$__$_______$__$_____$
    $_______$$_________$$_______$
    $______$___$$___$$___$______$
    $______$___$o___0$___$______$
    $______$_____________$______$
    _$____$_$__$_____$__$_$____$
    __$__$__$__$_____$__$__$__$
    ___$$____$__$___$__$____$$
    __________$_$___$_$
    ____$$$__$__$___$__$
    ____$__$ $__$___$___$
    _____$___$$$___$_____$
    ______$_______$_______$
    ______$_$$$$$ _________$
    ___$$$___$____$____$___$$$
    __$___$__$____$____$__$___$
    _$_____$_$____$____$_$_____$
    _$_____$$$____$____$$$_____$
    __$___$___$__$_$__$___$___$
    ___$$$_____$$___$$_____$$$
    Pozdrawiam weekendowo:)

  • Zosia
    Zosia
    46.227.xxx.xxx
    2016-03-11 12:02 | Temat: :)
    ODPOWIEDZ

    Ale teraz jest w szkole :(

  • Zosia
    Zosia
    46.227.xxx.xxx
    2016-03-11 12:02 | Temat: :)
    ODPOWIEDZ

    oj chyba brat będzie musiał mi pomóc :)