1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

razem

razem

Lekcja Z Przewodnikiem SKO w klasie II „b”

W szkole Razem została przeprowadzona druga lekcja z pomocą podręcznika dla nauczycieli, który został opracowany przez PKO BP. Zajęcia zostały przeprowadzone w klasie II b.

1

Pracownik banku PKO BP w szkole Razem

W szkole „Razem” 21 maja 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć dyrektor II Oddziału PKO BP w Chełmie panią Małgorzatę Derlak. Wizyta związana była z prowadzeniem przez naszą placówkę Szkolnych Kas Oszczędności- SKO dla uczniów.

0

Wyjazd na Zieloną Szkołę

Uczniowie klas IV-VI oraz I gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe do Pawłowa w woj. lubelskim. Była to wycieczka organizowana w ramach Zielonej Szkoły.

0

Podziękowania i dyplomy dla uczennic szkoły Razem

Uczennice z Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Razem w Chełmie wzięły udział w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie.

0

Wspólne wyjście do biblioteki pedagogicznej

Na czym polega praca bibliotekarza? Jakie zbiory znajdują się w bibliotece? Na te i wiele innych pytań uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Razem w Chełmie poznali odpowiedź podczas wyjścia do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie. Uczniowie z klasy II a i ...

0

Warszawa na sportowo

9 kwietnia grupa 46 uczniów z klas III – I gimnazjum uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Wycieczka odbyła się pod hasłem "Warszawa na sportowo".

0

Konkurs SKO - 5 powodów

UWAGA !!! Ogłaszamy konkurs dla uczniów szkoły Razem w ramach SKO

1

W świecie pieniędzy - lekcje dla klasy I

W Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Razem w Chełmie zostały zorganizowane zajęcia dla klasy I. Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o materiały z Przewodnika po Finansach dla Nauczycieli przy współpracy szkoły z PKO BP w ramach SKO. Temat lekcji brzmiał nast ...

0

Konkurs SKO rozstrzygnięty!!!

W szkole Razem organizowany był konkurs na projekt własnego banknotu. Uczniowie mieli za zadanie narysować autorski banknot o określonych w Regulaminie konkursu wymiarach. Konkurs był przeznaczony dla uczniów, którzy posiadają konto SKO.

0
1