1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
18
Blog SKO

razem

razem

Wycieczka do banku

Szkolne koło SKO organizuje wycieczkę do Banku PKO BP w Chełmie. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do opiekuna SKO pani Anny Turewicz-Lipczynskiej. Uczeń powinien posiadać ze sobą dwa bilety na przejazd komunikacją miejską oraz legitymację szkolną. Wycieczkę zaplanowano w pierwszej połowie maja.

0

Spotkanie z numizmatykiem

Szkolne koło SKO zaprosiło do szkoły numizmatyka - czyli osobę zbierającą i pasjonującą się monetami i banknotami. Gość przedstawi nam swoje zbiory, powie o tym, jak to się dzieje, ze moneta o nominale 5 zł może być warta nawet powyżej 100 zł. Spotkanie zaplanowano w I połowie maja

0

Konkurs na odznakę SKO

Szkolne koło SKO ogłasza konkurs na odznakę SKO: Format pracy – nie większy niż 8x8 cm Preferowane formy przestrzenne Kolorystyka – dowolna Temat – Odznaka powinna być wykonana z myślą o tym, że trafi do najwytrwalej oszczędzającego ucznia w szkole.

0

Zbiórka elektrośmieci

W szkole trwa akcja zbiórki elektrośmieci w ramach ogólnopolskiej akcji „Moje miasto bez elektrośmieci”. Specjalne zajęcia edukacyjne prowadzone są w klasach trzecich. Prowadzą je panie Dorota Tapałaj oraz Anna Gawron. Uczniowie poznają czym są elektrośmieci, jaki wpływ mają na zanieczyszczenie środ ...

0

Pomóż Szymonowi i Karolowi

Szkolne Koło SKO we współpracy z Samorządem Szkolnym oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji „Razem” włączyło się w akcję zbiórki 1% podatków. W szkole trwają dwie akcje: Zbiórka 1% dla Szymona Trykszy, naszego kolegi z klasy VI oraz Karola Trawińskiego-Aberbacha, kolegi z pierwszej klasy.

0

Konkurs plastyczny SKO

Postanowiliśmy wziąć udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moje postanowienie noworoczne”. Konkurs zorganizował Bank PKO BP. Z naszej szkoły wysłaliśmy ponad 20 prac.

0

Nakrętki dla hospicjum

W szkole trwa akcja zbiórki plastikowych nakrętek. Do specjalnie oznakowanego pojemnika można wrzucać plastikowe nakrętki. Dochód z ich sprzedaży zasila konto Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia.

0

Testy trzecioklasistów

14 marca klasy trzecie pisały Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty „ Spotkanie w ciemnościach”.

0

Lekcja folkloru w szkolnej świetlicy

11 marca w świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone zajęcia pt. „ Lekcja folkloru”, których zalożeniem było poznanie i rozwijanie wiedzy, świadomości na temat kultury ludowej.

0

Uroczyste podsumowanie I semestru

Uczniowie Szkoły Razem wraz z nauczycielami i rodzicami uroczyście podsumowali I semestr roku szkolnego 2012/2013. Szkolny apel był okazją do wręczenia stypendiów, nagród w konkursach, mini-pokazu talentów oraz podziękowania nauczycielom za ciężką pracę. Szczególnym gościem była pani Anna Dudek-Jani ...

0
1 2 3 następna ostatnia