1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- etap kwietniowy
11
Blog SKO

razem

razem

Bezpieczeństwo najważniejsze!

Bezpieczeństwo dzieci w szkole jest najważniejsze nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców. Uczniowie przebywając w szkole mają zapewnioną właściwą opiekę, zatem mogą czuć się bezpiecznie. Aby dotrzeć do szkoły muszą jednak pokonać pewną odległość, która dla niektórych jest większa, dla inn ...

3

Bal karnawałowy w „Rajskim Ogrodzie”

31 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie z klasy przedszkolnej bardzo chętnie w nim uczestniczyli wraz z kolegami i koleżankami z klas I, II i III. Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Motywem przewodnim scenerii był „Rajski Ogród”.

1

Pomoc dla bezdomnych kotów

9 grudnia 2014 r. - tuż po spotkaniu wigilijnym w szkole - dziewczynki z klasy V wraz z wychowawcą Sylwią Mazurek, udały się na spotkanie z Panią Iwoną Palczewską - wolontariuszką Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.

0

Kwesta dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie

Podczas koncertu charytatywnego „ Bal Wszystkich Świętych” uczniowie Damian Brotko i Karolina Panasiuk wraz z rodzicami przeprowadzili kwestę na rzecz Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. „ Małego Księcia”. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

0

Program "Śniadanie daje moc"

"Śniadanie daje moc" jest to program promujący zasady zdrowego odżywiania. Podsumowanie programu nastąpiło 12 – 13.XI.2014 roku.

0

„Rzeczywistość w miniaturze”

W dniu 5 grudnia uczniowie klasy pierwszej wyruszyli do Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza w celu obejrzenia nowej wystawy „RZECZYWISTOŚĆ W MINIATURZE”.

1

Czas radości, wróżb i wspólnej zabawy, czyli andrzejki w RAZEM

Jakie będzie imię wybranki serca? Kiedy nadejdzie czas zamążpójścia? Która dziewczyna pierwsza znajdzie męża? Czego dotyczą nasze marzenia? Co czeka nas w najbliższej przyszłości? Jakie sekrety i tajemnice ukrywa klucz, przez który lejemy wosk? Co mówią kwiaty? Jak odczytać język gwiazd? Jakie tajem ...

0

Bal Wszystkich Świętych - koncert zaduszkowy

Dar Serca dla Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia od Samorządu Uczniowskiego ze Szkoły RAZEM.

0

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2014 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, pracownicy administracji, rodzice i uczniowie. W sposób humorystyczny przedstawiono dwie grupy społeczne jakie można wyróżnić w szkole, czyli nauczycieli i uczniów.

0

Otwórz serce, podaj łapę

Pod takim hasłem z okazji Światowego Dnia Zwierząt w szkole, w dniach od 1 do 10 października, zorganizowana została zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. W tym roku wspieraliśmy Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.

0
1 2 następna ostatnia