1 2 następna ostatnia


razem

razem

Dzień pluszowego misia

26 listopada w naszej szkole obchodziliśmy dzień pluszowego misia. Każdy uczeń, który przyniósł w tym dniu swojego ulubionego pluszowego misia był zwolniony z odpowiedzi ustnej.

2

Ślubowanie I klas

Uczniowie pierwszej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Chełmie złożyli uroczyste ślubowanie.

1

Warsztaty garncarskie

21.11.2012r. grupa uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczestniczyła w warsztatach garncarskich w SOSW w Dorohusku. Każdy z uczestników najpierw modelował w glinie dowolne formy i kształty, następnie na kole garncarskim wykonał samodzielnie naczynie gliniane.

1

Narysuj mi przyjaźń

Emilia Kozłowska oraz Marcelina Chrząstek zdobyły wyróżnienia w konkursie „ Narysuj mi przyjaźń”

1

Poznajemy SKO

Jak działają Szkolne Kasy Oszczędności, co zrobić aby założyć konto - tych i innych rzeczy dowiedzieli się uczniowie podczas prezentacji o SKO. Pamiątką po spotkaniu ze szkolnym opiekunem SKO były baloniki banku PKO BP. Uczniowie chętnie składali deklaracje i oczekują na własne konta.

1

Pysznie i kolorowo

We wtorek, 23 października 2012 roku uczniowie klasy III b, w ramach realizacji tematu: „Przygotowania ludzi do zimy”, samodzielnie wykonali, a następnie, przy wspólnym stole zjedli, zdrowe, bogate w warzywa i apetyczne kanapki. To była „pyszna” godzina lekcyjna, która pokazała, że nauka może zainte ...

1

Sprzątanie świata

Jak co roku również i w tym Szkoła Razem włącza się w ogólnopolską akcję "Sprzątanie świata". Uczniowie wyposażeni w rękawice i worki na śmieci sprzątają swoją najbliższą okolicę.

2

Konto dla szkoły

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć szkołę do dobrowolnych wpłat na konto oszczędnościowe szkoły Nr konta PKOBP 94 1020 1563 0000 5602 0100 9448 Zebrane pieniądze będą wykorzystane na potrzeby uczniów.

3

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rodzice uczniów Szkoły Razem 18 września spotkali się na zebraniu ogólnym z dyrektorem szkoły, psychologiem szkolnym oraz przedstawicielem policji. Dyrektor Elżbieta Nowaczewska przedstawiła zebranym Koncepcję Pracy Szkoły oraz główne zmiany w pracy psychologa.Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Kome ...

2

Nasz laureat konkursu międzynarodowego

Kamil Prościński, uczeń VI klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie został laureatem Międzynarodowego Konkursu Literacko- Plastycznego „Polak- to brzmi dumnie”.

3
1 2 następna ostatnia