1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

psp3praszka

psp3praszka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Praszce mieści się przy ulicy Listopadowej 18. Funkcjonuje w budynku , który został oddany do użytku 17.09.1976 roku. Powierzchnia zabudowy wynosi 720,2 m, budynek jest czterokondygnacyjny, w tym jedna podziemna, przeznaczona na pomieszczenia gospodarcze i szatnie szkolne. Do dyspozycji uczniów jest pełnowymiarowa sala gimnastyczna o powierzchni 364m,

Wizyta w placówce banku

5 lutego uczniowie klasy IIB wraz z opiekunem SKO udali się na wycieczkę do Wielunia w celu odwiedzenia siedziby banku. Uczniowie poznali funkcjonowanie placówki, obejrzeli jej pomieszczenia oraz przez chwilę mogli poczuć się jak klienci banku.

1

W naszej szkole

Na zajęciach wcale nie musi być nudno! Uczniowie klas II uczestniczą w zajęciach Koła Małego Naukowca , gdzie na każdym kroku doświadczają czegoś nowego. :)

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Wczoraj odbył się w szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie wszystkich klas przygotowali na ten cel przepiękne dekoracje i ozdoby. Serdeczne podziękowania dla uczniów i rodziców za zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

3

Aniołek

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszego aniołka.

1

Pomagamy na święta

W dniach 09-13 grudnia uczniowe naszej szkoły zbierali żywność dla kolegów będących w trudnej sytuacji. Zebraną żywność, pakują teraz nasze wolontariuszki z Caritas - Zuzia Kaczmarek i Maja Dudek. Wszystkim obdarowanym życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia.

0

IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMSIE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły dołączyli do projektu: Idą święta, nie o smsie lecz o kartce pamiętaj. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego ...

0

IDĄ ŚWIĘTA, IDĄ ŚWIĘTA ...

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w warsztatach ozdabiania bombek. Każdy mógł przyozdobić ją według własnej inwencji twórczej. Każda była piękna i wyjątkowa na swój sposób.

0

Mikołajki

Wszystkie dzieci cały rok grzeczne były. Nadszedł dzień, że prezenty dostały od tego, na którego tak długo czekały ... :)

1

MISIE RATOWNISIE

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w zbiórkę misi, które trafią do jednostek pomagających podczas wypadków. W sytuacji, gdy uczestnikiem wypadku będzie dziecko - miś ma być dla niego podarunkiem w tej ciężkiej chwili.

0
1 2 3 następna ostatnia