1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Co to są dane osobowe i jak je chronić?
10
Blog SKO

psp3praszka

psp3praszka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Praszce mieści się przy ulicy Listopadowej 18. Funkcjonuje w budynku , który został oddany do użytku 17.09.1976 roku. Powierzchnia zabudowy wynosi 720,2 m, budynek jest czterokondygnacyjny, w tym jedna podziemna, przeznaczona na pomieszczenia gospodarcze i szatnie szkolne. Do dyspozycji uczniów jest pełnowymiarowa sala gimnastyczna o powierzchni 364m,

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Wczoraj odbył się w szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie wszystkich klas przygotowali na ten cel przepiękne dekoracje i ozdoby. Serdeczne podziękowania dla uczniów i rodziców za zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

2

Aniołek

W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszego aniołka.

1

Pomagamy na święta

W dniach 09-13 grudnia uczniowe naszej szkoły zbierali żywność dla kolegów będących w trudnej sytuacji. Zebraną żywność, pakują teraz nasze wolontariuszki z Caritas - Zuzia Kaczmarek i Maja Dudek. Wszystkim obdarowanym życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia.

0

IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMSIE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły dołączyli do projektu: Idą święta, nie o smsie lecz o kartce pamiętaj. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego ...

0

IDĄ ŚWIĘTA, IDĄ ŚWIĘTA ...

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli dzisiaj w warsztatach ozdabiania bombek. Każdy mógł przyozdobić ją według własnej inwencji twórczej. Każda była piękna i wyjątkowa na swój sposób.

0

Mikołajki

Wszystkie dzieci cały rok grzeczne były. Nadszedł dzień, że prezenty dostały od tego, na którego tak długo czekały ... :)

1

MISIE RATOWNISIE

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w zbiórkę misi, które trafią do jednostek pomagających podczas wypadków. W sytuacji, gdy uczestnikiem wypadku będzie dziecko - miś ma być dla niego podarunkiem w tej ciężkiej chwili.

0

SZKOLNY KONKURS GRY NA INSTRUMENTACH

3 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs gry na instrumentach. W konkursie wzięło udział 7 uczniów z naszej szkoły. Uczniowie zajęli poszczególne miejsca: w kategorii klas I-II I - Stanisław Szczęsny IB II Aleksander Kopeć IIB II Magdalena Kluzowska IIB w kategorii klas V-VIII I B ...

1

Pieniądze oszczędzamy - skarbonki dla nich mamy

Moja wymarzona skarbonka - to tytuł szkolnego konkursu plastycznego w ramach SKO. Uczniowie przygotowali na konkurs ponad 50 skarbonek. Wybór tej najpiękniejszej naprawdę był trudny.

0

Spotkanie z pracownikiem banku

30 października do naszej placówki zawitała pani Magda, która jest pracownikiem banku PKO. Pani Magda przedstawiła historię i działalność SKO i zachęciła do przystąpienia nowych członków - uczniów klas I.

0
1 2 3 następna ostatnia