1 2 3 następna ostatnia

Kto najszybciej udzielił odpowiedzi…
w konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach?
13
Blog SKO

psp3praszka

psp3praszka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Praszce mieści się przy ulicy Listopadowej 18. Funkcjonuje w budynku , który został oddany do użytku 17.09.1976 roku. Powierzchnia zabudowy wynosi 720,2 m, budynek jest czterokondygnacyjny, w tym jedna podziemna, przeznaczona na pomieszczenia gospodarcze i szatnie szkolne. Do dyspozycji uczniów jest pełnowymiarowa sala gimnastyczna o powierzchni 364m,

Pieniądze oszczędzamy - skarbonki dla nich mamy

Moja wymarzona skarbonka - to tytuł szkolnego konkursu plastycznego w ramach SKO. Uczniowie przygotowali na konkurs ponad 50 skarbonek. Wybór tej najpiękniejszej naprawdę był trudny.

0

Spotkanie z pracownikiem banku

30 października do naszej placówki zawitała pani Magda, która jest pracownikiem banku PKO. Pani Magda przedstawiła historię i działalność SKO i zachęciła do przystąpienia nowych członków - uczniów klas I.

0

Zbieramy - pomagamy

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny biorą aktywny udział w szkolnych zbiórkach. Pomagamy i innych zachęcamy do zbiórki plastikowych nakrętek oraz baterii.

0

Zakodowani

W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania uczniowie włączyli się w akcje, biorąc w niej aktywny udział.

1

Z wizytą w Urzędzie Pocztowym

Grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na krótką wycieczkę do Urzędu Pocztowego. Poznali pracę listonosza oraz całej placówki. Jako ciekawostkę dowiedzieli się, że gdy jeszcze nie było bankowości internetowej większość osób właśnie na poczcie dokonywała wpłat pieniędzy, czy opłat.

0

Pisanka matematyczna - konkurs z SKO

Uczennica naszej szkoły Hanna Rasztar zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Pisanka matematyczna" organizowanym przez jedną z okolicznych szkół, która tak samo jak my jest czynnym uczestnikiem SKO! Hani Gratulujemy !!!!!! :))

0

Tańczymy - bo ruch to zdrowie

W naszej szkole odbył się kolejny Konkurs Tańca. To okazja do zaprezentowania swojego talentu przed większą, szkolną publicznością. Jak co roku każdy artysta spisał się na medal! :))))))))

0

ABC zdrowego odżywiania

Żywność zdrową znamy i ją oszczędzamy - to szkolna inicjatywa dla najmłodszych propagująca nie tylko zdrowe i wartościowe odżywianie, ale także zachęcająca do oszczędzania żywności.

0

Moja wymarzona skarbonka

To tytuł kolejnego konkursu, w którym nasi SKO'wicze bardzo licznie wzięli udział :)

0

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek ... :)

1
1 2 3 następna ostatnia