1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź, czy znasz odpowiedź!
14
Blog SKO

psp3praszka

psp3praszka

Trochę z historii szkoły Z ustnych podań najstarszych mieszkańców Praszki i okolic wynika, że budynek został wzniesiony w XIX wieku, jako miejsce pobytu carskiej policji granicznej. W podwórku, gdzie obecnie mieści się salka gimnastyczna i świetlica była kaplica prawosławna. Po odzyskaniu niepodległości Polski w 1918 roku w budynku mieściła się polska straż graniczna. W latach trzydziestych ubiegłego stulecia jednym z oficerów straży granicznej był mąż znanej pisarki Poli Gojaw

Pisanka matematyczna - konkurs z SKO

Uczennica naszej szkoły Hanna Rasztar zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Pisanka matematyczna" organizowanym przez jedną z okolicznych szkół, która tak samo jak my jest czynnym uczestnikiem SKO! Hani Gratulujemy !!!!!! :))

0

Tańczymy - bo ruch to zdrowie

W naszej szkole odbył się kolejny Konkurs Tańca. To okazja do zaprezentowania swojego talentu przed większą, szkolną publicznością. Jak co roku każdy artysta spisał się na medal! :))))))))

0

ABC zdrowego odżywiania

Żywność zdrową znamy i ją oszczędzamy - to szkolna inicjatywa dla najmłodszych propagująca nie tylko zdrowe i wartościowe odżywianie, ale także zachęcająca do oszczędzania żywności.

0

Moja wymarzona skarbonka

To tytuł kolejnego konkursu, w którym nasi SKO'wicze bardzo licznie wzięli udział :)

0

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek ... :)

1

Moja wymarzona karta bankomatowa

Przy współpracy z PKO i w ramach SKO w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny "Moja wymarzona karta bankomatowa" Wyniki przedstawiają się następująco: I MIEJSCE Lena Klimek IIa Agata Kowalczyk IIa II miejsce Nikola Michnik IIb Hanna Rasztar Ia III miejsce Lena Pawlaczyk IIb Tym ...

4

Wizyta Pani z banku

W dniu dzisiejszym naszym gościem była Pani,pracownica banku, która zachęcała do dołączenia w progi SKO uczniów klas I :)

2

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie. Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

1

Podziel się gra

Zakończyliśmy i podsumowaliśmy szkolną akcję PODZIEL SIĘ GRĄ. Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromny zainteresowaniem i chęcią niesienia pomocy. DZIĘKUJEMY ! :)

1

Śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc, w którym zachęcamy Was, drodzy Nauczyciele i Rodzicie uczniów kla ...

1
1 2 3 następna ostatnia