1 2 3 następna ostatnia


SKO PSP w Płoskach

SKO PSP w Płoskach

Witajcie :) Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoskach to niewielka wiejska szkoła w gminie Wąsosz w woj. dolnośląskim. W skład naszej szkoły wchodzą dwa oddziały przedszkolne oraz klasy I-IV. Inspiruje nas patronka szkoły, Pani Maria Kownacka, wzór skromności i oszczędności. Cieszymy się, że należymy do wielkiej społeczności oszczędzających w SKO.

Noworoczne życzenia od SKO PSP w Płoskach :)

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

302

SKO - wicze - jasełkowicze :)

W tym roku jasełka przygotowali uczniowie klas: II, V oraz VI. Do stajenki przybyli: pszczelarz, ogrodnik, pielęgniarka,gospodarz, listonosz, tancerz, prawnik, piosenkarz, uczeń, gospodyni domowa, dziecko, słaba i schorowana kobieta. Tradycyjnie wystąpili Maryja, Józef oraz Aniołowie. I tak powstały ...

229

Zapraszamy na wystawę ekologicznych choinek :)

Do konkursu ogłoszonego przez SKO zgłoszono 13 choinek, oto niektóre z nich... Wszystkie zostały nagrodzone dyplomami i świątecznymi słodkościami. A teraz trafią do Banku PKO i na parafie w Wąsoszu, Piskorzynie i Barkowie, jako świąteczne prezenty :)

118

Kasztanowa akcja zarobkowa :)

Jesienią zbieraliśmy kasztany i rozstrzygnęliśmy kasztanowy konkurs na klasę, która nazbierała najwięcej kasztanów. Następnie przekazaliśmy kasztany do Nadleśnictwa w Górze Śląskiej i za 113 kg tego surowca, otrzymaliśmy 56 zł i 50 gr Całą kwotę przekazaliśmy na Radę Rodziców.

39

Z cyklu: zdjęcie tygodnia :)

Grudzień to czas bezinteresownego obdarowywania się :) Zobaczcie jaki wspaniały prezent otrzymali nasi uczniowie...

564

Grudniowe dobre uczynki :) Trzy charytatywne akcje w naszej szkole :) Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy odpowiedzieli na apel i z dobroci serca włączyli się w te akcje: )

Żyj tak aby two­ja wędrówka zaw­sze ku zgodzie zmie­rzała a w ser­cach na­pot­ka­nych bliźnich dob­ry­mi uczyn­ka­mi się zapisywała. Seneka.

2429

Płoskowy Poradnik Finansowy :) 6 :)

Wybitny Albert Einstein był zadania, że "Najtrudniejsza rzecz na świecie, to zrozumieć podatek dochodowy." Nie będziemy polemizować, ale spróbujemy uchylić rąbka tej niewiadomej. Zapraszam do wnikliwej lektury :)

3802

Witamy nowych SKO - wiczów :)

Każdy z nich otrzymał już kopertę z loginem i hasłem do swojego konta a na zajęciach Klubu Ciekawych SKO dokonaliśmy pierwszego zalogowania w systemie i zmiany haseł. Każdy nowy SKO - wicz bierze udział w konkursie "Załóż konto, wygraj plecak". Do plecaka włożyli złożoną karteczkę ze swoim imieniem ...

360
1 2 3 następna ostatnia