1 2 3 4 22 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SKO PSP w Płoskach

SKO PSP w Płoskach

Witajcie :) Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoskach to niewielka wiejska szkoła w gminie Wąsosz w woj. dolnośląskim. Uczęszcza do niej 70 uczniów. Inspiruje nas patronka szkoły, Pani Maria Kownacka, wzór skromności i oszczędności. Cieszymy się, że należymy do wielkiej społeczności oszczędzających w SKO.

Kiermasz książek :)

Informujemy, że w bibliotece szkolnej można zakupić śliczne książki w promocyjnych cenach :) Warto!!!Polecam!!! Osobiście kupiłam kilka książek z myślą o świątecznych prezentach :) Pozdrawiam :) Pani Asia :)

8

Grosikowa akcja :)

Jeżeli masz w domu grosiki, ofiaruj je na szczytny cel "Góry grosza". Akcja już ruszyła...Pozdrawiam :) Opiekun SKO :)

0

Już niedługo...

Uwaga, uwaga już niedługo rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Załóż konto SKO i wygraj plecak". Gorąco zachęcam do udziału!!! We wtorek 13 grudnia do kogoś z naszych uczniów uśmiechnie się szczęście :) Pozdrawiam :) Pani Asia.

1

"Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę"

Na dworze ziąb i dzisiaj spadły pierwsze płatki śniegu. Jak dobrze, że zebrane przez nas kasztany trafiły do nadleśnictwa. Ok 500 kg. kasztanów z pewnością zimą pokrzepią wygłodzone zwierzątka. To kolejna akcja wolontariatu w naszej szkole :) Zaangażowanym serdecznie dziękuję :) Pani Asia, Opiekun ...

2

Zakręcona akcja trwa... :)

W październiku przewieźliśmy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu 300 litrów nakrętek. Nasza akcja trwa nieprzerwanie od trzech lat. Udało się zakupić materac przeciw odleżynom, a teraz zbieramy na specjalistyczny wózek. Wszystkim wspierającym naszą akcję serdecznie dziękuję i zapr ...

10

Rok szkolny 2016/2017

Nowy rok, nowe oszczędzanie, nowe plany i nadzieje, a więc zaczynamy...

4

"Załóż konto wygraj plecak"

13 czerwca podsumowaliśmy konkurs „Załóż konto – wygraj plecak!” . Zwyciężczynią została Amelia, której serdecznie gratulujemy. W nowym roku będzie nowy plecak i już teraz zachęcam do otwierania kont SKO :)

30

Na wycieczce :)

9 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Banku PKO w Wąsoszu. Poznaliśmy sposoby sprawdzenia prawdziwości banknotów, urządzenia przydatne w pracy banku, działanie bankomatu, wygląd banknotu o nominale 20000 i inne ciekawostki. Bardzo dziękujemy!!!

1

Tato jest super!!!!

Najserdeczniejsze życzenia wszystkim tatusiom składają Płoski :)

77

Festyn z okazji Dnia Dziecka, a na nim mnóstwo atrakcji, zapraszamy do fotorelacji :)

Poniedziałek, pierwszego czerwca był szczęśliwym dniem dla naszych dzieci, ponieważ z okazji Ich święta w szkole odbyło się wiele ciekawych akcji. Na dwóch pierwszych godzinach uczniowie tworzyli Szkolny Kodeks Zachowania oraz plakaty z hasłem "Zachowaj trzeźwy umysł" w ramach, której kampanii rozwi ...

39
1 2 3 4 22 następna