1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SKO PSP w Płoskach

SKO PSP w Płoskach

Witajcie :) Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoskach to niewielka wiejska szkoła w gminie Wąsosz w woj. dolnośląskim. Uczęszcza do niej 70 uczniów. Inspiruje nas patronka szkoły, Pani Maria Kownacka, wzór skromności i oszczędności. Cieszymy się, że należymy do wielkiej społeczności oszczędzających w SKO.

Rok szkolny 2017/2018

Zaczynamy oszczędzanie i blogowanie :)

2

Całoroczna zbiórka makulatury zakończona :)

Poniżej prezentujemy osiągnięcia każdej klasy: Klasa V 792,1 kg. Klasa IV 529,1 kg. Klasa VI 249,2 kg. Klasa II 115 kg. Klasa III 79,7 kg. Klasa I 47. 12 czerwca na uroczystym apelu nagrodziliśmy wszystkie zaangażowane klasy oraz uczniów. Nagrodami były dyplomy, książki SKO oraz odblask ...

4

Podsumowanie akcji "Dbajmy o zwierzęta"

W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 na prośbę Pani M. Rokickiej pełniącej funkcję prezesa Wąsoskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Kundelek" nasza szkoła podjęła się zorganizowania pomocy dla czworonożnych podopiecznych stowarzyszenia. Akcja podzielona była na etapy: przygotowanie plak ...

0

Szkolny konkurs SKO rozstrzygnięty :)

W wyniku głosowania uczniów i nauczycieli zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu plastycznego "Dbajmy o zwierzęta". Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wiele z nich wymagało dużoooo pracy i cierpliwości wykonania. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek SKO :) Serdecznie gratulujemy!!! Prace zo ...

0

Dbajmy o zwierzęta

Przedstawiamy prace konkursowe klas I-III i IV-VI. Po majowym weekendzie dzieci zagłosują na najciekawsze i najbardziej estetyczne obrazki. Nagrody ufunduje SKO.

7

Kiermasz książek :)

Informujemy, że w bibliotece szkolnej można zakupić śliczne książki w promocyjnych cenach :) Warto!!!Polecam!!! Osobiście kupiłam kilka książek z myślą o świątecznych prezentach :) Pozdrawiam :) Pani Asia :)

10

Grosikowa akcja :)

Jeżeli masz w domu grosiki, ofiaruj je na szczytny cel "Góry grosza". Akcja już ruszyła...Pozdrawiam :) Opiekun SKO :)

0

Już niedługo...

Uwaga, uwaga już niedługo rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Załóż konto SKO i wygraj plecak". Gorąco zachęcam do udziału!!! We wtorek 13 grudnia do kogoś z naszych uczniów uśmiechnie się szczęście :) Pozdrawiam :) Pani Asia.

1

"Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę"

Na dworze ziąb i dzisiaj spadły pierwsze płatki śniegu. Jak dobrze, że zebrane przez nas kasztany trafiły do nadleśnictwa. Ok 500 kg. kasztanów z pewnością zimą pokrzepią wygłodzone zwierzątka. To kolejna akcja wolontariatu w naszej szkole :) Zaangażowanym serdecznie dziękuję :) Pani Asia, Opiekun ...

2

Zakręcona akcja trwa... :)

W październiku przewieźliśmy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu 300 litrów nakrętek. Nasza akcja trwa nieprzerwanie od trzech lat. Udało się zakupić materac przeciw odleżynom, a teraz zbieramy na specjalistyczny wózek. Wszystkim wspierającym naszą akcję serdecznie dziękuję i zapr ...

11
1 2 3 następna ostatnia