1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
32
Blog SKO

SKO PSP w Płoskach

SKO PSP w Płoskach

Witajcie :) Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoskach to niewielka wiejska szkoła w gminie Wąsosz w woj. dolnośląskim. Uczęszcza do niej 70 uczniów. Inspiruje nas patronka szkoły, Pani Maria Kownacka, wzór skromności i oszczędności. Cieszymy się, że należymy do wielkiej społeczności oszczędzających w SKO.

Pomagamy :)

Przed świętami przyłączyliśmy się do akcji pomocy podopiecznym stowarzyszenia "Kundelek" z Wąsosza. Sprzedawaliśmy zabawne, okazjonalne kartki świąteczne z sympatycznymi pieskami i kotkami. Dochód wspomoże potrzebujące zwierzątka, a my w adwencie zrobiliśmy dobry uczynek :)

5

VIII Powiatowy Turniej Bankowy w Górze Śląskiej

Nasza szkoła zajęła I miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Bankowym zorganizowanym w dniu 14.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Górze. 9 drużyn składających się z trzecioklasistów borykały się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę ekonomiczną. Naszą szkołę reprezentowali: Ameli ...

3

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz Pani Anii, opiekunce SKO z PSP im. Bolesława Chrobrego w Wąsoszu :)

Dziękujemy za chwile zrozumienia i gest dobroci :) Dziękujemy, że mogliśmy razem z Wami pojechać na konkurs wiedzy bankowej do Góry!

2

Rok szkolny 2017/2018

Zaczynamy oszczędzanie i blogowanie :)

3

Całoroczna zbiórka makulatury zakończona :)

Poniżej prezentujemy osiągnięcia każdej klasy: Klasa V 792,1 kg. Klasa IV 529,1 kg. Klasa VI 249,2 kg. Klasa II 115 kg. Klasa III 79,7 kg. Klasa I 47. 12 czerwca na uroczystym apelu nagrodziliśmy wszystkie zaangażowane klasy oraz uczniów. Nagrodami były dyplomy, książki SKO oraz odblask ...

4

Podsumowanie akcji "Dbajmy o zwierzęta"

W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 na prośbę Pani M. Rokickiej pełniącej funkcję prezesa Wąsoskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami "Kundelek" nasza szkoła podjęła się zorganizowania pomocy dla czworonożnych podopiecznych stowarzyszenia. Akcja podzielona była na etapy: przygotowanie plak ...

0

Szkolny konkurs SKO rozstrzygnięty :)

W wyniku głosowania uczniów i nauczycieli zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu plastycznego "Dbajmy o zwierzęta". Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wiele z nich wymagało dużoooo pracy i cierpliwości wykonania. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek SKO :) Serdecznie gratulujemy!!! Prace zo ...

0

Dbajmy o zwierzęta

Przedstawiamy prace konkursowe klas I-III i IV-VI. Po majowym weekendzie dzieci zagłosują na najciekawsze i najbardziej estetyczne obrazki. Nagrody ufunduje SKO.

7

Kiermasz książek :)

Informujemy, że w bibliotece szkolnej można zakupić śliczne książki w promocyjnych cenach :) Warto!!!Polecam!!! Osobiście kupiłam kilka książek z myślą o świątecznych prezentach :) Pozdrawiam :) Pani Asia :)

10

Grosikowa akcja :)

Jeżeli masz w domu grosiki, ofiaruj je na szczytny cel "Góry grosza". Akcja już ruszyła...Pozdrawiam :) Opiekun SKO :)

0
1 2 3 następna ostatnia