1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
7
Blog SKO

SKO PSP w Płoskach

SKO PSP w Płoskach

Witajcie :) Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoskach to niewielka wiejska szkoła w gminie Wąsosz w woj. dolnośląskim. W skład naszej szkoły wchodzą dwa oddziały przedszkolne oraz klasy I-IV. Inspiruje nas patronka szkoły, Pani Maria Kownacka, wzór skromności i oszczędności. Cieszymy się, że należymy do wielkiej społeczności oszczędzających w SKO.

X Powiatowy Turniej Bankowy w Górze Śląskiej.

Dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą zabawę oraz atmosferę :)

0

Edukacja finansowa

11 grudnia Pani Dyrektor Lucyna i Pani Natalia z PKO dużo nauczyły nas o banknotach. Dziękujemy :)

0

Przykładowe laurki i życzenia :)

Wielką radość sprawiły mi laurki przygotowane przez klasy. Z radością zaprezentuję kilka :) Opiekun SKO

0

Co słychać w roku szkolnym 2019/2020?

Rok szkolny 2019/ 2020 to rok jubileuszowy. Świętowaliśmy dziesięciolecie SKO w naszej szkole. Był klasowy konkurs na laurkę, prezentacja multimedialna podsumowująca dekadę SKO oraz pyszne cukierki Krówki od PKO dla wszystkich uczniów.

2

Co słychać w roku szkolnym 2018/2019?

Czyli wiele i niewiele... W pierwszym półroczu SKO przeprowadziło: - zbiórkę zniczy na kresowe cmentarze, Znicze w kolorach czerwonych i białych chętni uczniowie i nauczyciele przynosili do opiekuna SKO. Na uwagę zasługuje fakt, iż nie ograniczali się do jednego znicza, ale wiele osób przynosi ...

3

Lekcja bankowości, na której powitaliśmy nowych SKO-wiczów.

23 maja bieżącego roku uczniowie klas: I-IV uczestniczyli w interesujących zajęciach prowadzonych przez Panią Lucynę Janiszewską, Dyrektor Banku PKO w Wąsoszu. Uczniowie odkryli wirtualny świat kont SKO. Na przykładzie Zosi prześledzili proces wpłacania oszczędności u opiekuna SKO, a następnie zobac ...

6

Szkolna zbiórka makulatury.

22 maja 2018 r na apelu podsumowaliśmy całoroczną zbiórkę makulatury. Wszystkie klasy, które włączyły się do akcji otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo trzy klasy, które zebrały najwięcej tego surowca oprócz dyplomów otrzymały także ścienne kalendarze ufundowane przez Bank PKO w Wąsoszu. Nagrodą ...

1

Pomagamy :)

Przed świętami przyłączyliśmy się do akcji pomocy podopiecznym stowarzyszenia "Kundelek" z Wąsosza. Sprzedawaliśmy zabawne, okazjonalne kartki świąteczne z sympatycznymi pieskami i kotkami. Dochód wspomoże potrzebujące zwierzątka, a my w adwencie zrobiliśmy dobry uczynek :)

5

VIII Powiatowy Turniej Bankowy w Górze Śląskiej

Nasza szkoła zajęła I miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Bankowym zorganizowanym w dniu 14.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Górze. 9 drużyn składających się z trzecioklasistów borykały się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę ekonomiczną. Naszą szkołę reprezentowali: Ameli ...

3

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz Pani Anii, opiekunce SKO z PSP im. Bolesława Chrobrego w Wąsoszu :)

Dziękujemy za chwile zrozumienia i gest dobroci :) Dziękujemy, że mogliśmy razem z Wami pojechać na konkurs wiedzy bankowej do Góry!

2
1 2 3 następna ostatnia