1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
22
Blog SKO

ZSP Jedlińsk

ZSP Jedlińsk

Witajcie! Na naszym blogu będzie głośno o naszej szkole i nie tylko. Miłego czytania

Lekcje z pracownikiem Banku

6 czerwca 2019 r. pan Damian Górski pracownik Banku Polskiego w Radomiu, opiekun szkoły, poprowadził lekcje w klasie 2a, 2b, 2c oraz w 1c w ramach SKO

3

„Moja EKO - Skarbonka”

Wpłynęło 38 prac uczniów z klas 1-6, następnie zorganizowano wystawę i oceniono zaprezentowane wytwory młodych artystów. Wszystkim pogratulowano pomysłów i wręczono upominki ufundowane przez Bank Polski Oddział w Radomiu.

0

SUKCES UCZNIÓW W SKO

Zajęliśmy II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski” SUKCES UCZNIÓW W SKO Zajęliśmy II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski”

0

UDZIAŁ W KONKURSIE

Prace przekazane na konkurs „Sto złotych na 100 lecie niepodległości Polski” do organizatora PSP nr 32 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu Udział 34 uczniów z klas 1-5

0

Ślubowanie

uczniowie otrzymali legitymacje, pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe kuferki, w których znajdowały się upominki od PKO Banku Polskiego oddział w Radomiu tj. smycz, ołówek, magnesik żyrafa, długopis. Nagrody te otrzymała od Banku pani Aneta Kacprzak opiekun SKO.

0

Promocja

Promujemy SKO w szkole

0

Turniej Tenisa Stołowego

Sobota na sportowo czyli I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Jedlińsk

9

dlaczego warto być turystą?

XXXI Oddziałowy Zlot Kół PTSM

1
1