1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z  Elbląga

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z Elbląga

Jubileusz 50 lecia SP18 - Jubileuszem SKO !!! Chociaż skończyła 50 lat, wygląda jak "osiemnastka". Tak napisano o naszej szkole w wielu publikacjach komentujących to wydarzenie. Uroczystość ta miała miejsce 14.01.2011r. Chętnie podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami dotyczącymi popularyzacji oszczędzania .Czytajcie naszego bloga. Mamy coraz bogatszą filmotekę. Warto zajrzeć. Zapraszamy!

Elbląska przygoda - innowacja regionalna klas II

Poznajemy miejsca pracy mieszkańców naszego miasta

18

Piknik naukowy w naszej szkole w ramach projektu Eduscience

Pasta dla słonia, sztuczna krew i ciecz, która raz jest płynna, a raz stała, a do tego małe, przenośne planetarium. Jak się okazuje nauki ścisłe wcale nie muszą być nudne o czym przekonali się dzisiaj uczniowie naszej szkoły.

0

Opowieść o elektroodpadach - konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału!

0

Kolekcja ekoprezentów walentynkowych - konkurs !!!

Czekamy na kolejne tylko do 14.02.2013r. Oglądając zdjęcia posłuchajcie pięknej piosenki dla dzieci i rodziców z albumu Marka Grechuty. Oczywiście z ekologicznym przesłaniem.

4
1 2 następna ostatnia