1 2 3 następna ostatnia

Zajrzyj do „Testu wiedzy SKO” jeszcze raz!
Jesteś pewien, że uzyskasz maksymalną liczbę punktów? Nie czekaj. Uruchom stronę www.pkobp.pl/test-sko/ i przekonaj się ile pamiętasz na tematy dotyczące między innymi: tworzenia bezpiecznych haseł w internecie, zdrowego odżywiania, sposobów na oszczędzanie: pieniędzy, wody, prądu.
25
Blog SKO

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z  Elbląga

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z Elbląga

Jubileusz 50 lecia SP18 - Jubileuszem SKO !!! Chociaż skończyła 50 lat, wygląda jak "osiemnastka". Tak napisano o naszej szkole w wielu publikacjach komentujących to wydarzenie. Uroczystość ta miała miejsce 14.01.2011r. Chętnie podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami dotyczącymi popularyzacji oszczędzania .Czytajcie naszego bloga. Mamy coraz bogatszą filmotekę. Warto zajrzeć. Zapraszamy!

Światowy dzień oszczędzania !

Przypominamy wiersz zachęcający do oszczędnego korzystania z energii elektrycznej.

0

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Mamy się czym pochwalić! I tak pracujemy cały rok. U nas nic się nie marnuje. Wiemy, jak oszczędzać i mądrze gospodarować.

1

Zdrowo jem , więcej wiem!

Na pewno zauważyliście , że często zachęcamy do zdrowego stylu życia. "Lepiej zapobiegać niż leczyć" - to też forma oszczędzania, oszczędzania własnego zdrowia.

0

Tradycyjny apel SKO za nami!

Dzisiaj odbył się apel SKO . Na nasze coroczne spotkanie czekali wszyscy członkowie SKO.

4

Zbieramy pieniądze na schronisko!

Z zainteresowaniem obserwujemy wasze zaangażowanie.

1

WYRZUCAJĄC JEDZENIE - WYRZUCASZ PIENIĄDZE!

Wiele rodzin w sobotę robi zakupy na cały tydzień . Zanim się wybierzecie do sklepu zajrzyjcie na stronę, którą wam polecamy i uważnie przeczytajcie wszystkie rady. Warto - dużo zaoszczędzicie!

0
1 2 3 następna ostatnia