1 2 3 następna ostatnia

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
25
Blog SKO

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z  Elbląga

Przedsiębiorcza OSIEMNASTKA z Elbląga

Jubileusz 50 lecia SP18 - Jubileuszem SKO !!! Chociaż skończyła 50 lat, wygląda jak "osiemnastka". Tak napisano o naszej szkole w wielu publikacjach komentujących to wydarzenie. Uroczystość ta miała miejsce 14.01.2011r. Chętnie podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami dotyczącymi popularyzacji oszczędzania .Czytajcie naszego bloga. Mamy coraz bogatszą filmotekę. Warto zajrzeć. Zapraszamy!

Międzynarodowy Dzień Przytulania

A wy kogo dziś przytuliliście?

1

Zaproszenie na charytatywny bal karnawałowy!

Tej niecodziennej zabawie przyświeca cel charytatywny, którym jest wsparcie najbardziej potrzebujących rodzin dzieci niepełnosprawnych z Elbląga. Każdy zakupiony bilet to cegiełka pomocy chorym dzieciom. Zarezerwuj bilet.

0

Śmieci nasza sprawa

Świetny program Fundacji ARKA - warto obejrzeć .Fragment z udziałem dzieci , sporo o oszczędności.!!! SEGREGUJESZ - ZYSKUJESZ !

4

Uśmiechnij się

Przedruk z bezpłatnego kwartalnika Towarzystwa Nasz Dom - DZIECIAK. Polecamy lekturę !!! A przy okazji - Stan konta Góry Grosza na dzień 15 stycznia to 118 022,89 zł. Ciekawostką jest to, że według szacunkowych danych w domach i portfelach Polaków jest około 4,6 mld monet 1 gr i 2,3 mld monet ...

0

Ferie w galerii EL

To kolejna ciekawa propozycja . Już niedługo rocznica wyzwolenia Elbląga . Warto dowiedzieć się więcej o rodzinnym mieście . Szczególnie polecamy uczniom klas drugich , realizujecie innowację "Elbląska przygoda".

2

Kino familijne w bibliotece - bezpłatne!

Dodatkowe projekcje filmów "Nocturna " i "Indianin" Terminy projekcji: 25.01 piątek, godz. 15.00 „Nocturna” 26.01 sobota, godz. 15.00 „Nocturna"” 01.02 piątek, godz., godz. 15.00 „Indianin” 02.02 sobota, godz. 15.00 „Indianin”

0

Kochasz przyrodę ! W najbliższy weekend kolejne Zimowe Ptakoliczenie!

Miłośnicy przyrody w najbliższy weekend będą mogli wziąć udział w Zimowym Ptakoliczeniu organizowanym przez OTOP. Ptaki liczyć można zarówno we własnym ogrodzie, lokalnym parku czy na osiedlu, samodzielnie lub ze znajomymi. Wyniki poznamy w połowie lutego.

0

Już jutro - ferie z filmem. Bezpłatne !!!

Dzieci spędzające ferie w mieście zapraszamy w piątek 25 stycznia o godz. 15.00 do Sali Audiowizualnej na pokaz filmu „Nocturna”, który opowiada historię Tima – chłopca z sierocińca. Bezpłatne wejściówki na film można odbierać w budynku biblioteki przy ul. św. Ducha.

0

Co oferuje MDK ?

Wszystkie zajęcia nieodpłatne . Naprawdę jest w czym wybierać.

0
1 2 3 następna ostatnia