1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

Serdecznie witamy na blogu małej, sześcioklasowej szkoły, położonej w malowniczej wsi Niezabyszewo. Od 2008r. nasza szkoła nosi imię Marszałka Józefa Piłsudskiego, co zobowiązuje nas do wielu aktywnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Popularyzujemy wiedzę o finansach, działając w SKO. Staramy się również rozbudzać kreatywność wśród naszych uczniów. Na tym właśnie blogu znajdziecie to, czym chcielibyśmy się z Wami podzielić. Zachęcamy do odwiedzin i komentarzy !

"Prewencja, ale inaczej"- sukces naszej drużyny!

Goszcząc w naszej szkole, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu bytowskiego sprawdzali swoją wiedzę.

9

Nasz skromny wkład w obchody XII " Filipiady" w Bytowie

W dniach 19-25. 05. 2013r. w pobliskim Bytowie trwa ważne wydarzenie w życiu parafii pw. Św. Filipa Neri i mieszkańców miasta. Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez księży filipinów.

9

O profilaktyce zawsze pamiętamy...

Bierzemy udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bytowie wraz ze Starostwem Powiatowym pt. " Zamiast dymka witaminka".

10

Nie tylko oszczędzamy, ale i tańczymy!

Szkolny Zespół Pieśni i Tańca " Kacper i Lenka" zajmuje I miejsce w XXI Przeglądzie Twórczości Kaszubskiej w kategorii szkół podstawowych.

10

Podopieczna PKO Banku Polskiego

Minęły już trzy lata jak z małej żyrafki urosła piękna dorosła żyrafa.

13

Już korzystamy z " własnego" basenu

W końcu doczekaliśmy się otwarcia basenu w Bytowie. Zajęcia wychowania fizycznego w parku wodnym to nie lada przyjemność!

19

Znowu wycieczka !

- tym razem do Ocean Parku we Władysławowie i na Hel!

21

Wycieczka do Słupska i Ustki

Oszczędzamy i na pamiątki z wycieczek mamy !

17
1 2 następna ostatnia