1

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!
Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.
78
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

III ZJAZD ABSOLWENTÓW PLESZEWSKIEJ „DWÓJKI”

Koleżanko, Kolego! Minęło już pięć lat od naszego ostatniego spotkania. Dlatego postanowiliśmy zorganizować III Zjazd Absolwentów, na który serdecznie zapraszamy wszystkich „Dwójkowiczów” w dniu 31 maja 2014 roku.

15

TALENT SHOW

Weź udział.....

1

Śmigus dyngus

Każdy dziś każdego leje, Każdy leje i się śmieje, Nikt dziś nie oszczędza wody, Leje stary, leje młody, Oblewamy siostrę, brata, Dziś oblewa się pół świata! krople wody mienią długo, w słońcu tęczą promieniami odbijają psikusami…

14

WESOŁYCH ŚWIĄT...

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek... Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych, Bogatego zająca i kurczaczków puszystych. Świątecznego nastroju, biesiady obfitej, Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

12
1