1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

UDAŁO SIĘ !!! ZAJĘLIŚMY 3 MIEJSCE !!! czytajcie...

HURRA!!! W konkursie "Zimowe Oszczędzanie" zajęliśmy 3 miejsce. W nagrodę otrzymamy LAPTOP, RZUTNIK i TABLICĘ INTERAKTYWNĄ.

3

POLOWANIE NADAL TRWA...

DALSZE POLOWANIE... Nagroda dla... "MYŚLIWEGO" który upoluje liczbę : 3333, 3456 ,3553, 3636, 3773, .... . Piszcie w komentarzach, co i kto upolował :-)) DALSZE LICZBY DO POLOWANIA BĘDĄ WIDOCZNE PÓŹNIEJ...

39

Kwiecień-plecień...

Mamy już kwiecien i początek wiosny....Dla wszystkich urodzonych w KWIETNIU składamy ciepłe i wiosenne życzenia..... Niech spełniają się Wam wszystkie marzenia.

1

3-mamy kciuki za szóstoklasistów

Banalnie prosty czy wyjątkowo trudny - jaki będzie sprawdzian szóstoklasisty? To pytanie zadają sobie dziś wszyscy uczniowie szóstych klas podstawówki.

0

UWAGA,UWAGA - ZMIANA OPROCENTOWANIA :-((

OD 3 CZERWCA dla użytkowników kont internetowych SKO -zmiani się oprocentowanie. Niestety, będzie niższe...:-((

1
1