1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

KONKURS SKO

NIESAMOWITE...w konkursie ZIMOWE OSZCZĘDZANIE Z SKO w ostatnim rankingu wskoczyliśmy na 4 miejsce....W O W !!! Do zakonczenia pozostało kilkanaście godzin-liczy się każda wpłata....a więc? Do dzieła...Wpłacajcie na swoje konta SKO.

0

JAK TO ZE SPRAWDZIANEM (SZÓSTOKLASISTY) BYWA....

Sprawdzian szóstoklasisty rozpocznie się 4 kwietnia 2013 r. o godzinie 9.00. Potrwa 60 minut. Jak się do niego przygotować?

0

WIOSNA,WIOSNA...... ACH, TO TY

Kto z nas nie czeka na wiosnę? Pora, kiedy świat roślin budzi się do życia po zimie nastraja nas pozytywnie do życia i dodaje energii. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze liście, na powrót ptaków z ciepłych krajów... Pierwszy dzień wiosny znany jest również jako DZIEŃ WAGAROWICZA :-))

0

Złota RYBKO spełnij me życzenia....

- Eeeej Ejjj! Chodź tu szybko! - Kim ty jesteś???? - Złotą rybką, mogę spełnić kilka życzeń, ale ja też na was liczę....

1

"ZIMOWE OSZCZĘDZANIE Z SKO"

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu: ZIMOWE OSZCZĘDZANIE Z SKO -organizowanym przez BANK PKO

0

Zajączek tuż, tuż...

Zając wielkanocny – to jeden ze świeckich symboli Wielkanocy.....

2

DZIEŃ KOBIET, DZIEŃ KOBIET...

NIECH ŻYJĄ NAM ZDROWE ...

1
1