1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

POLOWANIE NADAL TRWA...

DALSZE POLOWANIE... Nagroda dla... "MYŚLIWEGO" który upoluje liczbę : 3030, 3131, 3210, .... . Piszcie w komentarzach, co i kto upolował :-)) DALSZE LICZBY DO POLOWANIA BĘDĄ WIDOCZNE PÓŹNIEJ... POLUJCIE !!!

27

V-ce mistrzowie oszczędzania

Pierwszym i drugim v-ce mistrzem oszczędzania w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/2013

1

MISTRZ OSZCZĘDZANIA - rozstrzygnięcie konkursu

MISTRZEM OSZCZĘDZANIA w pierwszym półroczu został/a...

4

WYGRAJ Z CZASEM - zabawa

Do tego zadania przygotuj kartke i dlugopis. Ustaw czasomierz na 3 minuty i ani sekundy więcej...Bądź uczciwy wobec siebie.... wykonuj poniższe polecenia.. MIŁEJ ZABAWY...

4

DALSZE POLOWANIE...

POLOWANIE NADAL TRWA... Nagroda dla... "MYŚLIWEGO" który upoluje liczbę : 2772, 2777, 2828, 2882,2992, 3000 .... . Piszcie w komentarzach, co i kto upolował :-)) DALSZE LICZBY DO POLOWANIA BĘDĄ WIDOCZNE PÓŹNIEJ... POLUJCIE !!!

21
1