1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

Podaruj z serca

Zbliża się Boże Narodzenie - czas miłości, prezentów. Czas, w którym w sposób szczególny pamiętamy o słabszych, chorych, samotnych...

25

POLOWANIA ciąg dalszy...

KLIKAMY, KLIKAMY I NAGRODY WYGRYWAMY...........

74

Podsumowanie akcji „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas pojednania i czas miłości, czas wyjątkowy dla Nas wszystkich. Z myślą, aby każde dziecko było w tym dniu szczęśliwe, już po raz ......TRZYNASTY... zorganizowaliśmy akcję „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

2

Boże Narodzenie

Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj prezenty chwyta już gwiazdka się śmieje, a kogut pieje, więc jak Mikołaj powie hoł, hoł to znaczy że życzy wesołych świąt!

5

POLOWANIA ciąg dalszy...

KLIKAMY, KLIKAMY I NAGRODY WYGRYWAMY...........

43

Konkurs rozstrzygnięty

SzKOlne logo SKO

2
1 2 następna ostatnia