1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SKO Pleszewska Dwójka

SKO Pleszewska Dwójka

Witamy na szkolnym blogu SKO ZSP nr 2 w Pleszewie. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga. Nasz SKO-wy adres @ : dwojka@onet.pl

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

A...anioła stróża u boku ...

1

JAK TO Z NOWYM ROKIEM BYWA ????

Nowy Rok dla wielu z nas jest okazją do dobrej zabawy, niemalże każda osoba ma na ten wieczór szczególne plany.

4

SYLWESTER - co to takiego???

Sylwester –to wigilia Nowego Roku, noc z 31 grudnia na 1 stycznia, kiedy to świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Sylwester to dzień hucznych zabaw i bali, toastów, sztucznych ogni, petard.

5

Świąteczne życzenia dla Lokatki

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA CIEKAWE ŻYCZENIA DLA LOKATKI -rozstrzygnięty... Nagrody otrzymują: Kinga Kuś i Marcin Zacharczuk GRATULUJEMY !!!

1

Co odmieniło naszą klasę???

...to tytuł przedstawienia, które 21 grudnia 2012 roku obejrzeli uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych.

1

ŻYCZENIA

Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni,........

2

Świąteczne życzenia dla Lokatki

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA CIEKAWE ŻYCZENIA DLA LOKATKI -rozstrzygnięty... Wpłynęło wiele życzeń i wiele ciekawych prac. Cięzki wybór miała komisja, ale ostatecznie zwycięzcami zostali.......???????? ....ogłoszenie wkrótce GRATULUJEMY !!!

4

Podsumowanie akcji " I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM"

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas pojednania i czas miłości, czas wyjątkowy dla Nas wszystkich. Z myślą, aby każde dziecko było w tym dniu szczęśliwe, już po raz ......DWUNASTY... zorganizowaliśmy akcję „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

0

DALSZE POLOWANIE....

POLOWANIE NADAL TRWA... Nagroda dla... "MYŚLIWEGO" który upoluje liczbę 1881, 1919, 2000 (szczególna !!!),2002, 2222 .... . Piszcie w komentarzach, co i kto upolował :-)) DALSZE LICZBY DO POLOWANIA BĘDĄ WIDOCZNE PÓŹNIEJ... POLUJCIE !!!

42

WRĘCZENIE NAGRÓD ZA SKARBONKI

13 grudnia odbyło się wręczenie nagród za własnoręcznie wykonane skarbonki. Nagrodzeni drobnymi upominkami zostali wszyscy uczniowie, a wyróżnienia otrzymali:

1
1 2 następna ostatnia