1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

OSM w Piszu

OSM w Piszu

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 stopnia z Pisza wita serdecznie na swoim blogu SKO. Będziemy tu zamieszczać informacje na temat działalności naszego SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia szkoły. Zapraszamy do częstego odwiedzania bloga OSM1s. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy oraz głosujcie na nas! Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos i wszystkie ciepłe słowa.

Głosowanie na prace konkursowe

Wszystkie prace na konkurs BĄDŹ MIKOŁAJEM W MIKOŁAJKI już zebrane, zatem czas zacząć głosowanie.

9

Bądź Mikołajem w mikołajki - inspiracje

Tu znajdziecie pomysły na wasze prezenty. Jeszcze tylko tydzień czekamy na prace.

12

Bądź Mikołajem w mikołajki!

Zrób własnoręcznie prezent na mikołajki dla osoby, którą lubisz i zdobądź nagrodę. Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy narysować, namalować, stworzyć coś praktycznego (skarbonkę, piórnik, zakładkę do książek) lub figurkę przedstawiającą np.: Świętego Mikołaja, bałwanka lub renifera.

3

SKO świętuje Dzień Mamy

Weź udział w szkolnym konkursie plastycznym!!!

0

Walentynki tuż, tuż ...

W sobotę 14 lutego mamy DZIEŃ ZAKOCHANYCH.

3

SKOwe MIKOŁAJKI

Dziś z okazji MIKOŁAJEK rozdawaliśmy prezenty wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły.

2

Prace konkursowe uczniów z klas I - III

Rozpoczynamy głosowanie na najoryginalniejszy prezent własnoręcznie zrobiony. Na tej stronie oddajecie tylko jeden głos na pracę, wykonaną przez ucznia z klasy I, II lub III. Aby zagłosować należy wpisać w komentarzu jeden numer pracy, która wam się podoba. Niektóre prace mają ten sam numer, poniewa ...

15

Prace konkursowe uczniów z klas IV-VI

Rozpoczynamy głosowanie na najoryginalniejszy prezent własnoręcznie zrobiony. Na tej stronie oddajecie tylko jeden głos na pracę, wykonaną przez ucznia z klasy IV lub VI. Z klasy V nikt nie wziął udziału. Aby zagłosować należy wpisać w komentarzu jeden numer pracy, która wam się podoba. Niektóre pra ...

17

Inspiracje na konkurs

Bądź Mikołajem w mikołajki!!!

3
1 2 3 następna ostatnia