1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

"Czytelniczy Dzień Dziecka".

1 czerwca z inicjatywy bibliotekarza - p. Justyny Gnyp oraz wychowacy klasy 3 a p. Jadzi Jani odbył się w naszej szkole "Czytelniczy Dzień Dziecka".

7

zbiórka darów "Wakacyjnej wyprawki"

w naszej szkole odbyła się zbiórka darów "Wakacyjnej wyprawki" dla podopiecznych Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie.

4

"Wielkim Turnieju Szkół Podstawowych o Puchar Zoltar Laser Tag Jaworzno"

W maju trzy drużyny z klasy 4a, 4b i 6a naszej szkoły wzięły udział w "Wielkim Turnieju Szkół Podstawowych o Puchar Zoltar Laser Tag Jaworzno".

1

Dzień Promocji Szkoły pod hasłem: „ Twórcza, Aktywna Osiemnastka”

06.06.2017r w naszej szkole odbył się Dzień Promocji Szkoły pod hasłem: „ Twórcza, Aktywna Osiemnastka”.

4

„ Nasza podróż dookoła świata – tańce i zabawy muzyczno- ruchowe w edukacji dziecka w młodszym wieku szkolnym”

„ Nasza podróż dookoła świata – tańce i zabawy muzyczno- ruchowe w edukacji dziecka w młodszym wieku szkolnym”( Korelacja z projektem MPB w Jaworznie pod hasłem: „Poznaj świat z biblioteką- wirtualne podróże po świecie z wykorzystaniem aplikacji internetowych.” )

2
1