1

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
10
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

„Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”

30 maja 2016 roku odbył się IV Miejski Konkurs Profilaktyczny o Zdrowiu pod hasłem „Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”, którego organizatorami były Szkoły Podstawowe nr 14 i 18 w Jaworznie. Nad całością konkursu czuwały pomysłodawczynie imprezy:Jolanta Pazdan i Małgorzata Mackiewicz

2

X Jaworznicki Konkurs Matematyczny

6.05.2016 r odbył się w naszej szkole X Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych

6

WIZYTA CUDZOZIEMCÓW!

W okresie tygodnia 25-29.01.2016 r. gościliśmy w szkole i w naszych domach wolontariuszy projektu Kid Speak’2016 organizowanego w Polsce przez międzynarodową organizację studencką AIESEC.

1

Young Masters of English 2016

W dniu 15.03.2016r. odbył się w naszej szkole po raz trzynasty Miejski Konkurs Języka Angielskiego YOUNG MASTERS OF ENGLISH (Młodzi Mistrzowie Języka Angielskiego) skierowany dla najlepszych trzecioklasistów w Jaworznie.

1

„KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”

W tym roku szkolnym nasza Szkoła przystąpiła do programu rządowego promującego czytelnictwo pod nazwą „Książki naszych marzeń”

3

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

Inicjatorem Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” jest Stowarzyszenie „Kangourou Sans Frontières” z siedzibą w Paryżu. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach.

3
1