1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
41
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

„Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”

30 maja 2016 roku odbył się IV Miejski Konkurs Profilaktyczny o Zdrowiu pod hasłem „Awantura o Tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu”, którego organizatorami były Szkoły Podstawowe nr 14 i 18 w Jaworznie. Nad całością konkursu czuwały pomysłodawczynie imprezy:Jolanta Pazdan i Małgorzata Mackiewicz

2

X Jaworznicki Konkurs Matematyczny

6.05.2016 r odbył się w naszej szkole X Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych

6

WIZYTA CUDZOZIEMCÓW!

W okresie tygodnia 25-29.01.2016 r. gościliśmy w szkole i w naszych domach wolontariuszy projektu Kid Speak’2016 organizowanego w Polsce przez międzynarodową organizację studencką AIESEC.

1

Young Masters of English 2016

W dniu 15.03.2016r. odbył się w naszej szkole po raz trzynasty Miejski Konkurs Języka Angielskiego YOUNG MASTERS OF ENGLISH (Młodzi Mistrzowie Języka Angielskiego) skierowany dla najlepszych trzecioklasistów w Jaworznie.

1

„KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”

W tym roku szkolnym nasza Szkoła przystąpiła do programu rządowego promującego czytelnictwo pod nazwą „Książki naszych marzeń”

3

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

Inicjatorem Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” jest Stowarzyszenie „Kangourou Sans Frontières” z siedzibą w Paryżu. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach.

3
1