1

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
4
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Otwarcie Boiska

Otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska szkolnego.

4

Wycieczka do Ustronia

15.05.17 roku zajęcia klasy 1a odbyły się w terenie, a dokładnie w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu.

2

"II wojna światowa"

Laureaci konkursów międzyszkolnych: Patryk Suliga klasa 6a III miejsce w III Miejskim Konkursie Historycznym "II wojna światowa"

1

Zajęcia biblioteczne w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach

19 kwietnia z inicjatywy bibliotekarki – Pani Justyny Gnyp i nauczycielki j. polskiego Pani Dorocie Prochowskiej uczniowie z klasy VI A mogli uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach– filia w Jaworznie.

2

Dzisiaj w „ Klubie Czytających Dziadków Klasy 2 c”

Dzisiaj w „ Klubie Czytających Dziadków Klasy 2 c” gościliśmy panią Halinę Dziedzic- mamę naszej wychowawczyni –która także była nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i z wielką przyjemnością przyjęła zaproszenie do klasowego klubu.

1

"Rady na odpady"

Z okazji Dnia Ziemi klasa 2 c uczestniczyła w zajęciach w Ośrodku Edukacyjno-Naukowym w Smoleniu k.Pilicy pod hasłem "Rady na odpady".

4

Świetlicowe drzewo pór roku w wykonaniu dzieci świetlicowych.

Świetlicowe drzewo pór roku w wykonaniu dzieci świetlicowych.

1

Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny w Ciężkowicach

28 kwietnia, tuż przed majowymi świętami przedsatwiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, klasa 2d oraz reprezentanci klas 2b, 4a, 4b i 6c odwiedziły Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny w Ciężkowicach.

2

słoneczny czwartek w Ogrodzieńcu

Uczniowie klasy 2 c i 2 d z wychowawcami i opiekunami spędzili słoneczny czwartek w Ogrodzieńcu.

0

apel o Unii Europejskiej w ramach SKO

12 maja w naszej szkole odbył się apel o Unii Europejskiej. Po apelu uczniowie którzy brali udział w konkursach szkolnych i świetlicowych otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

1
1